Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Remember Me

25. dubna 2010 v 20:43 | Ronnie Crist Shan |  Cedric Diggory

Berte na vědomí !! Níže uvedený text jsem dávala dohromady já, sama, z několika zahraničních stránek. Uvítala bych, aby jste článek buď vůbec nekopírovali a nebo kopírovali pouze s uvedením viditelného ZDROJE (odkazu na mě, jako na autora článku)!! Najdu-li u někoho tento článek BEZ uvedení zdroje, budu kontaktovat adminy Blog.cz .

______________________

imagebam.com

Originální název: Remember Me
Žánr:
Drama, Romantický
Rok výroby: 2010
Režie: Allen Coulter

Obsah:
'Remember Me', přejmenovaný z 'Memoirs', je drama režiséra Allena Coultera o mladém muži jménem Tyler Roth (Robert Pattinson), jehož rodiče se rozejdou kvůli sebevraždě jeho bratra. Tyler se zamiluje do do Ally Craig (Emilie de Ravin), do ženy, která viděla matčinu vraždu a díky tomu si uvědomí, že je potřeba užít si zbytek času, který jí zbyl.

» HRAJÍ
Robert Pattinson-Tyler
Pierce Brosnan-Charles
Emilie de Ravin-Ally Craig
Martha Plimpton-Helen Craig

» TRAILER


» GALERIE

PLAKÁTYSTILLS

       Remember Me, Robert Pattinson

______________________
Berte na vědomí !! Výše uvedený text jsem dávala dohromady já, sama, z několika zahraničních stránek. Uvítala bych, aby jste článek buď vůbec nekopírovali a nebo kopírovali pouze s uvedením viditelného ZDROJE (odkazu na mě, jako na autora článku)!! Najdu-li u někoho tento článek BEZ uvedení zdroje, budu kontaktovat adminy Blog.cz .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama