Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Květen 2010

Noble Collection připravuje 40 nových kouzelnických hůlek k Relikviím smrti!

30. května 2010 v 20:09 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
Noble Collection připravuje 40 nových kouzelnických hůlek k Relikviím smrti!

Někteří z vás určitě slyšeli o firmě Noble Collection, která spolupracuje s Warner Bros. Pro toho, kdo to neví, tato firma vyrábí sběratelské produkty k Harry Potter filmům, a mezi těmito produkty nesmí chybět ani kouzelnické hůlky.

Mugglenet.com dostalo od Noble Collection zprávu, ve které jim oznamují, že připravují více než 60 produktů - materiálů k filmu Harry Potter a Relikvie smrti z nichž 40 produktů jsou kouzelnické hůlky. Takže již brzy se dočkáme nových verzí hůlek a také hůlek nových postav.

Zdroj: stupefy

První oficiální promo fotka k sedmé Harry Potter videohře

30. května 2010 v 20:08 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
První oficiální promo fotka k sedmé Harry Potter videohře

Ve středu jsme vám oznámily, že Electronic Arts spustilo oficiální stránky a také FACEBOOK stránky k zatím neznámé připravované Harry Potter hře. Dnes byla zveřejněna první promo fotka k této videohře díky níž můžeme s jistotou říci, že se bude jednat o videohru k první části filmu Harry Potter a Relikvie smrti!

Na promo fotce můžete vidět fotku ze souboje mezi triem (Harry, Ron a Hermiona) s lapky, které samozřejmě vede Fenrir Šedohřbet. Na fotografii se můžete podívat pomocí odkazu níže. Další informace a možná i propagační materiály by měly být zveřejněny příští týden.

free image host

Zdroj: stupefy

14 nových fotek ze včerejšího natáčení kempingových scén!

30. května 2010 v 20:08 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
HP7: 14 nových fotek ze včerejšího natáčení kempingových scén!

Byly zveřejněny další fotky z včerejšího natáčení kempingových scén - předávání viteálu v porostlé oblasti v Stevenage, Hertfordshire, Anglie. Jedná se o fotografie, kde se objevují Emma Watson (Hermiona Grangerová) a Rupert Grint (Ron Weasley). Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy

O 19 let starší Hermiona, Harry a Malfoy

30. května 2010 v 20:07 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Konečně fotka o 19 let starší Hermiony - natáčení epilogu

Na natáčení v Kings Croos nefotily fotky jen fanoušci, ale také profesionální fotografové pro tisk. Svoje pracovníky měli i bulvární deníky, díky nimž teď máme konečně pořádný pohled do tváře o 19 let starší Hermiony Grangerové (Emma Watson). Na fotografii se můžete podívat níže. Zveřejnily i dvě fotky Daniela Radcliffa (Harry Potter) a Toma Feltona (Draco Malfoy), na tyto dvě fotky se můžete podívat pomocí odkazů níže.

Hermiona Grangerová:

Daniel Radcliffe a Tom Felton:
free image hostfree image host

Zdroj:stupefy

Videa z Potterlandu!

30. května 2010 v 20:06 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
Videa z Potterlandu!

Bylo zveřejněno osm videí z Potterlandu! Na prvním videu si můžete zevnitř prohlédnout několik míst Bradavického pozemku, ve druhém je procházka Prasinkami. Ve třetím videu je kupování hůlky u Ollivandera, ve čtvrtém jízda na hypogrifovi, v pátém prohlídka obchodů v Prasinkách, v šestém videu se můžete podívat na vystoupení Kruvalských studentů a Krásnohůlských studentek. A nakonec, v sedmém videu vystoupení bradavického sboru profesora Kratiknota. A v osmém videu prohlídka místa Dragon Challenge a můžete vidět i horskou dráhu.

První video - zde
Druhé video - zde
Třetí video - zde
Čtvrté video - zde
Páté video - zde
Šesté video - zde
Sedmé video - zde
Osmé video - zde


Zdroj: stupefy

Další herec do DH je znám!

28. května 2010 v 14:32 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Určitě jste si všimli, že čím více se blíží premiéra první části Relikvií Smrti,tím více se kompletuje seznam herců,jejichž v ní udivuje.Jako důkaz vám přinášíme dalšího herce.

Jak si můžete přečíst v jeho životopise na této stránce,britský herec Peter Mullan byl ve filmu obsazen do role smrtijeda Yaxleyho.Peter si již zahrál ve více filmech,ať už například Potomci lidí nebo i v sérii Red Riding.

Fotky herce najdete níže:

free image host free image host free image host
Zdroj: hp-daily

Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami posledních 20 let!

28. května 2010 v 14:31 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami posledních 20 let!

Postava Harry Pottera byla vybrána mezi 100 nejlepších (filmových) postav posledních dvaceti let v časopisu Entertainment Weekly. Harry Potter je mezi postavami jako Homer Simpson, kapitán Jack Sparrow a dalšími 97 postavami.

BLAHOPŘEJEME!

Na titulní stránku časopisu se můžete podívat níže.
Zdroj:  stupefy

LEGO Harry Potter 1-4: Nový trailer - Ohnivý pohár

27. května 2010 v 8:10 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
LEGO Harry Potter 1-4: Nový trailer - Ohnivý pohár

Byl zveřejněn nový a zřejmě i poslední trailer k videohře LEGO Harry Potter: roky 1-4. Tentokrát se jedná o trailer k Harryho čtvrtému ročníku - Harry Potter a Ohnivý pohár. V traileru uvidíte plno postav, jako např. nejen trio, ale i lorda Voldemorta, Hagrida, dvojčata Weasleyovi, Kruma, Diggoryho, Fleur a další... Uvidíte scény jako bitva mezi Voldemortem a Harrym, v Zapovězeném lese s Hagridem, souboj s drakem, v hlubinách jezera a také krátkou scénu z bludiště. Z videa jsem pořídil i několik fotek na které se budete moci podívat níže pod videem.


Fotky z natáčení epilogu - Draco Malfoy, Scorpius Malfoy, Harry Potter a Ginny Weasleyová

27. května 2010 v 8:08 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Fotky z natáčení epilogu - Draco Malfoy, Scorpius Malfoy, Harry Potter a Ginny Weasleyová

Byly zveřejněny čtyři nové fotografie. Tentokrát se nejedná o fotky z natáčení, ale dá se to tak brát, protože jsou upraveni, aby vypadali starší. Jedná se o fotky, kdy už herci odcházejí z natáčení. Na první fotografii nezachytíte jen Toma Feltona (Draca Malfoye), ale poprvé můžete vidět i Scorpiuse Malfoye, ale bohužel mu nejde vidět do tváře. Na druhé fotografii je Daniel Radcliffe (Harry Potter), který už na sobě nemá Harryho brýle. Na třetí je Tom Felton (Draco Malfoy). Na této fotografii ho konečně můžeme vidět detailně. Má příčesek, aby měl delší vlasy a také přilepenou bradu. Na čtvrté fotce je Bonnie Wright na odchodu z natáčení (také ještě namaskována na starší). Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy

VIDEO - Tom Felton a Rupert Grint na natáčení epilogu + popis Hermiony

27. května 2010 v 8:07 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
VIDEO - Tom Felton a Rupert Grint na natáčení epilogu

Na YOUTUBE bylo zveřejněno video na kterém můžete vidět Toma Feltona (Draco Malfoy) a Ruperta Grinta (Ron Weasley) na cestě na natáčení epilogu! Konečně tedy můžete vidět staršího Draca. Na video + čtyři fotky z videa se můžete podívat níže.


EA spustilo oficiální stránky k připravované Harry Potter hře!

27. května 2010 v 8:06 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
EA spustilo oficiální stránky k připravované Harry Potter videohře!

Společnost Electronic Arts dnes spustila oficiální stránky ke připravované nové hře Harry Potter o které se zatím nic neví. To by se ale mělo už brzy změnit!

Na oficiální stránce je totiž odkaz na facebook stránku této hry. A podle jejich tvrzení, čím více lidí budou přáteli této hry, tím dřív se dočkáme první exkluzivních fotek, informací a později také ukázek ze hry. Na oficiální stránce zatím nenajdete nic, protože tam zatím není žádná sekce. Na hlavní stránce naleznete jen logo Harry Potter pod nímž je napsáno THE NEW EA VIDEOGAME (NOVÁ HRA EA). Kdo má pevné nervy, tak může sledovat i světlo z hůlky, které vám odhalí pár postav jako Harry Pottera, Hermiona Grangerovou, Rona Weasleyho, Fenrira Šedohřbeta a ještě někoho, koho bohužel neumím určit. Níže v článku naleznete mini fotky postav, které jsem našel. Bohužel Ron se na stránce vyskytuje na dost špatném místě. Já osobně by jsem bral, kdyby ta hůlka nesvítila jen pomocí Lumos, ale Lumos Maxima.

Ale vypadá to, že se dočkáme rozhodně velmi dobré hry, která by zatím podle těchto obrázku mohla být i konečně pořádně akční zábavou, která by stála za koupi. Otázkou bude konečná cena hry.

OFICIÁLNÍ STRÁNKA - ZDE
FACEBOOK ODKAZ HRY - ZDE
INFORMACE NA FACEBOOKU OHLEDNĚ SPUŠTĚNÍ OFICIÁLNÍ STRÁNKY - ZDE

MINI FOTKY POSTAV+logo EA a hry - NEJSOU MOC KVALITNÍ - kromě log:

free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host

Zdroj: stupefy

Nové fotky z natáčení epilogu - Harry Potter a Relikvie smrti: část II.

27. května 2010 v 8:05 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Nové fotky z natáčení epilogu - Harry Potter a Relikvie smrti: část II.

Byly zveřejněny další tři fotky z natáčení epilogu. No... bohužel těch fotek už není tak hodně jako první den, ale alespoň něco. Tentokrát se na herce moc nepodíváte. Jedině na první fotce můžete ti, co máte dobré oči zachytit u sloupu Albuse Severuse, Lily Lenku a Harryho, který se s někým objímá. Na druhé fotografii je pohled na Bradavický expres a na třetí bradavické kufry. Na čtvrté fotce můžete vidět znovu Bradavický expres, z této fotky toho ale uvidíte velmi málo.

free image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy

Rupert Grint na natáčení epilogu, máme foto!

27. května 2010 v 8:04 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Rupert Grint na natáčení epilogu, máme foto!

A je to tu! Každý, kdo nadšeně očekává další fotografii herce - postavy se dočkal! Tentokrát tu máme staršího Ruperta Grinta, který ztvárňuje Rona Weasleyho. Rupert byl právě na cestě na natáčení v Kings Croos. Už nám tedy zbývá jen Hermiona a Draco.

free image host

Co si myslíte, podařilo se jim to?

Zdroj: stupefy

Další fotky z natáčení epilogu - DEN 2

26. května 2010 v 15:17 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Další fotky z natáčení epilogu - DEN 2

Další fotky z natáčení byly zveřejněny na SCARPOTTER. Jedná se o zajímavé fotogafie z Kings Croos, kde můžete zahlédnout velmi mnoho rodičů se studenty a také zahalené trio se štábem, dokonce i tři záběry z venku. Rozhodně stojí za shlédnutí.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy

Harry Potter 7: část II. - NATÁČENÍ EPILOGU - den 2 - Hugo Weasley odhalen!

26. května 2010 v 15:17 | Ronnie Crist Shan |  HP-7

Harry Potter 7: část II. - NATÁČENÍ EPILOGU - den 2 - Hugo Weasley odhalen!

Na stránce rupert-grint.us bylo zveřejněno mnoho nových fotek z natáčení epilogu pro Harry Pottera a Relikvie smrti: část 2. Na fotografiích můžete vidět Daniela Radcliffa (Harry Potter), Ruperta Grinta (Ron Weasley) a Emmu Watson (Hermionu Grangerovou) se zahalenými tváři (to tu sice už bylo), ale teď je těch fotek je teď o mnoho víc a zjistíme z nich, že právě tak dorazily i na natáčení v Kings Croos. Ale vraťme se k natáčecímu dni 2.

V galerii můžete najít také mnoho fotek z přípravy prostředí. Zachytíte filmový štáb a i několik neznámých herců (jejichž role co ztvárňují se zatím bohužel neví). Vybral jsem pět zajímavých fotek, na zbytek fotek se můžete podívat v
této galerii.

Na první vybrané fotce je vidět Bradavický expres a pokud se budete důkladně dívat naleznete v ni i herce, který ztvárňuje syna Rona a Hermiony, Huga. Na druhé vybrané jsou rodiče a studentka - herci v typickém kouzelnickém převleku. Na třetí můžete vzadu vidět koho jiného než Jade Gordon a Toma Feltona (Draco Malfoy)! Na čtvrté můžete vidět trio hlavních herců v doprovodu filmového štábu při cestě na natáčení se zahalenými tváři. A na páté fotografii jsou tři lidé, jenž bohužel neznáme. Mnoho dalších fotek najdete, jak už bylo řečeno v
této galerii.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Na fotku zachycující přímo Huga Weasleyho a režiséra Davida Yatese se můžete podívat níže.
Zdroj: stupefy

Babičku Nevilla bude v Harry Potterovi a Relikviích smrti hrát...

26. května 2010 v 15:16 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Babičku Nevilla bude v Harry Potterovi a Relikviích smrtit hrát...

Babičku Nevilla Longbottoma, Augustu Longbottomovou bude ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti hrát herečka Ninette Finch! Ninette poskytla i krátkou zprávu, z které se dozvíte, že si zahrála už i v Harry Potterovi a Princi dvojí krve.

"Ano, budu hrát Augustu Longbottomovou i když to není nijak velká role... Už jsem hrála pár čarodějnic a byla jsem jedním z lidí na mostě Millennium Bridge, který byl zničen (smrtijedy)."

Ninette Finch určitě nebo spíš skoro nikdo neznáte, protože si zahrála jen v TV pořadech.

FOTKA HEREČKY:
Zdroj: stupefy

Happy B-Day Helena Bonham Carter

26. května 2010 v 15:15 | Ronnie Crist Shan |  Mixík

Dneska (26.Května 2010) slaví herečka Helena Bonham Carter, která ztvárnila třeba smrtijedku Beatrix nebo srdcovou královnu, 44 let. Přejeme všechno nejlepší =)

New Záhlaví // Oclumencia.com.br

25. května 2010 v 18:27 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
http://www.oclumencia.com.br/wp-content/uploads/2010/05/Harry_Potter.jpg
Na vebu oclumencia.com.br se objevilo nové záhlaví. Za info o tom děkuju HP-Daily =)

Taky se můžete podívat na přehled starších záhlaví →ZDE

Tom Felton na premiéře filmu Dostaň ho tam! v Las Vegas

25. května 2010 v 18:23 | Ronnie Crist Shan |  Draco Malfoy
Tom Felton na premiéře filmu Dostaň ho tam! v Las Vegas

Herec Tom Felton (Draco Malfoy) se objevil na premiéře komedie Dostaň ho tam! v Las Vegas. Tato komedie se v USA objeví 6.června a v Česku dokonce až 8.srpna.2010! Na jeho fotografie z premiéry se můžete podívat pomocí odkazů níže.


(Ne)úspěšný plán Warner Bros, natáčení neutajily

25. května 2010 v 18:23 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
(Ne)úspěšný plán Warner Bros, natáčení neutajily

Už jsme vám přinesli novinkuo tom, že dnes se začaly natáčet závěrečné scény - epilog. Bohužel zatím žádné fotografie nejsou, a nejspíš ani nebudou, "proč?", to se dozvíte v pokračování.

Stránka DanRadcliffe.com
potvrdila, že se dneska natáčelo, a také, že se ho zúčastnil i Daniel Radcliffe (Harry Potter), ale Warner Bros. je chytřejší než se zdá. Zajistilo to tam, jako by to bylo místo činu. Všude kolem někdo strážil, a byly opatřeny snad všechny bezpečností opatření. Právě kvůli těmto opatřením nejenže nelze pořídit fotky nebo video, ale nedá se ani určit v jakou chvíli se natáčí. Nezbývá tedy jen doufat, že to někdo dokáže obelstít a něco pořídí.

Takže zčásti povedený plán, díky tomu že nikdo nemůže pořídit fotografie, a z druhé části neúspěšný kvůli tomu, že se o tom ví, což v plánu nebylo.

Zdroj: stupefy