Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Červen 2010

Trailer // HP7

30. června 2010 v 14:20 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
"The FINALE of the WORLDWIDE PHENOMENON, the MOTION PICTURE EVENT of a GENERATION, presented in 2 PARTS... PART 1 - November 2010, PART 2 - July 2011... Complete the Journey in 3D!"

Zde už jdou další slova zbytečná, představitele hlavních rolích už musí každý znát, takže jenom dodáme, že film režiséra Davida Yatese se dostane do kin ve dvou fázích, první část se v ČR začne promítat 18. listopadu 2010 a celá série se uzavře absolutně posledním dílem, který se v ČR bude promítat od 14. července 2011.


Víme, kdo bude hrát 11 ročního Siriuse Blacka v HP7!

26. června 2010 v 14:18 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Víme, kdo bude hrát 11-ročního Siriuse Blacka v HP7!

Včera večer byla uvolněna zpráva, že Teddy Lupina ztvární v epilogu druhé části Relikvií smrti Luke Newberry. Dnes máme další potvrzené jméno do druhé části HP7. Jedná se o postavu 11-ročního Siruse Blacka, podle všech informací ho ve filmu ztvární 12-roční Rohan Gotobed. Pro ty co nečetli knihu, 11-ti letí Pobertové Sirius a James se objeví ve vzpomínkách Severuse Snapea. Jedná se o vzpomínku z Bradavického expresu, kdy Harry a James potkají Severuse s Lily. Níže se můžete podívat na Rohanovi fotografie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Teddy Lupin // Luke Newberry

26. června 2010 v 14:17 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Luke Newberry ztvární v HP7 Teddy Lupina

A&J Management
aktualizovalo filmografii mladého herce Luka Newberryho, z které se můžeme dozvědět, že Luke ztvární v Harry Potterovi a Relikviích smrti: část II. Teddy Lupina, syna Remuse Lupina a Nymphadory Tonksové. Objeví se v úplně závěrečné scéně, tedy v epilogu.

Newberryho jsme si mohli všimnout už na fotografiích z natáčení epilogu na nádraží v Kings Croos. Byl zachycen při příhodu na natáčení společně s Tomem Feltonem (Draco Malfoy). Na jeho fotky z příchodu se můžete podívat níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Emm přišla o nohu =)

21. června 2010 v 20:18 | Ronnie Crist Shan |  Emma-Ostatní mix
Na netu jsem narazila na tuhle fotku a jen by mě zajímalo, kde ztratila nohu =) Pravá noha vede někam za toho kluka a pak mizí :D
Harry-potter-and-others.blog.cz

Rupert Grint o pokusu o odcizení HP rekvizit z natáčení a celebritách. které potkali na natáčení

21. června 2010 v 15:24 | Ronnie Crist Shan |  Rupert-Info
Během promo "akcí" spojených s jeho novým filmem Wild Target herec Rupert Grint hovořil s Radio 1's Newsbeat o pokusech o krádeže některých rekvizit z Ohnivého poháru, a setkání se slavnými osobnostmi během natáčení, zahrnující Amerického prezidenta Baracka Obamu a frontmana kapely Kaiser Chiefs.
"Vzal jsem si zlaté vejce, které se objevilo v Ohnivém poháru - dračí vejce. Zřejmě má cenu několik tisíc dolarů. Dal jsem ho do povlaku na polštář - bylo to společné úsilí mě a Jamese (Phelps). Jenže nás sledovali a vzali si ho zpátky. Oni totiž nemají rádi, když se rekvizity odnášejí z natáčení, ale smět si nechat hůlku by bylo opravdu hezké."
O Michelle Obamové s Kaiser Chiefs Rupert řekl:
"Michelle byla skvělá. Na natáčení se objevila zrovna v den, kdy měla narozeniny jedna z jejích dcer, takže se to rozhodli pojat jako velkou oslavu. Měli jsme hodně dortíčků. Byl to trochu nadrealistický den."
"Na začátku byli opravdu nadšení. Myslím, že tady nakonec byli čtyři dny."
____________________________________________________________________________________

» Překlad © Adrianne | www.adrianne-hpweb.blog.cz

Rupert pro The Guardian

21. června 2010 v 15:23 | Ronnie Crist Shan |  Rupert-Photoshooty
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hp-daily

AKCE! PC hra Harry Potter a Princ dvojí krve za 240 KČ!

21. června 2010 v 15:20 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
AKCE! PC hra Harry Potter a Princ dvojí krve za 240 KČ!

Na stránce GAMEEXPRES.COM je teď velká akce! PC hru Harry Potter a Princ dvojí krve si místo běžné ceny: 499 KČ můžete teď zakoupit jen za 240 KČ!

POPIS:
Hra na motivy stejnojmenné knihy s Harrym Potterem. I tentokrát se po kouzelné škole v Bradavicích budete moci toulat zcela volně, aniž by vás cokoliv nutilo k lineárnímu postupu. Projdete si taktéž klíčové lokace jako Doupě, jeskyni Viteálů, astronomickou věž i úschovnu lodí. A v příběhu zase nebudou chybět studentské romance a zesměšnění Rona Weasleyeho nebo rozvinutí Harryho vztahu s Ginny. 

Do Bradavic se vrátíte proto, abyste pomohli Harrymu přežít náročný šestý ročník kouzelnické školy. Budete mít rovněž možnost zapojit se do vzrušujících čarodějnických duelů, míchat a vařit magické přísady, či se vznést do vzduchu a vést famfrpálový tým Nebelvíru za vítězstvím.

ZAKOUPIT MŮŽETE ZDE!

Zdroj: stupefy

Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

21. června 2010 v 15:18 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
harry-potter-and-others.blog.cz
Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

Herci Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Matt Lewis (Neville Longbottom) přiznali v rozhovoru pro CFNews13 při slavnostním otevření Potterlandu, že je čekají ještě dva natáčecí dny. Hlavní jednotka záběrů je už sice dotočena, ale to neznamená, že mají herci volno. Daniel a Matt mají ještě natáčet scény, které nemusejí být pod dohledem režiséra Davida Yatese.

Daniel Radcliffe má natáčet scény pod vodou, takže můžeme předpokládat, že se bude na 100% natáčet scéna s viteálem, kdy se Harry potopí do jezera, aby získal Nebelvírův meč (jedná z mála věcí, která dokáže viteál opravdu zničit).

Matt Lewis by měl natáčet nějakou scénku pro závěrečnou bitvu o Bradavice.

Níže se můžete podívat na video rozhovory s herci. Rupert Grint (Ron Weasley) prozradil, že se moc těšil až si upije z ledového Máslového ležáku, Warwick Davis (prof. Kratiknot) se zmínil o jízdě na horské dráze (hypogrifovi), která byla jeho první v životě, Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) byla příjemně překvapená, že jsou v parku skutečné obchody z knih a ne obchody se smíšeným zbožím a Tomovi Feltonovi (Draco Malfoy) se velmi líbilo, že v parku neviděl ani
jednu mudlovskou věc.

Zdroj: stupefy

Teaser trailer na Harry Pottera a Relikvie smrti: část I. 28 června

17. června 2010 v 19:18 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Harry-potter-and-others.blog.czKonečně bylo zveřejněno datum, kdy by se měl oficiálně na internetu objevit Teaser Trailer k HP 7: Část 1. Zatím se objevily pouze 2 propagační fotky a dvě propagační videa k oboum částem. Španělská stránka oclumencia.com.br prý ze spolehlivého zdroje zjistila, že první Teaser Trailer by se na webových stránkách měl objevit 28. Června, což je za necelých 11 dní =) Těšíme se...Film se podívá do ČR kin 18.listopadu.2010. Zatím jsme se dočkali dvou oficiálních fotografií a dvou propagačních videí k obou částem Relikvií.

Fotky z červeného koberce

17. června 2010 v 19:09 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
Také se objevilo pár fotek herců na červeném koberci. Na fotkách můžete vidět třeba Toma Feltona, Michaela Gambona,  Bonnie Wright, Olivera a Jamese Phelpsovy,  Newilla Longbotoma, Daniela Radcliffa,  Matta Lewise, Ruperta Grinta nebo J. K. Rowlingovou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Zdroj: snitchseeker.com + text by ME


Fotky ze slavnostního otevření Potterlandu!

17. června 2010 v 19:02 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
Fotky ze slavnostního otevření Potterlandu.
Včera se konalo slavnostní otevření Potterlandu, jehož se účasnilo i spoustu hvězd. Přinášíme pár fotek z téhle akce. Můžete na nich vidět třeba Johna Williamse nebo bratry Phelpsovi.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: oclumencia.com.br + text by me

Nové fotky Ruperta pro FAULT magazine

16. června 2010 v 15:24 | Ronnie Crist Shan |  Rupert-Photoshooty
imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hp-daily

Danile Radcliffe na obálce L'Uomo Vogue Italia

16. června 2010 v 15:20 | Ronnie Crist Shan |  Dan-Ostatní mix
Herec Daniel Radcliffe se objevil na obálce červencového čísla časopisu L'Uomo Vogue Italia , kde byl uveden jako jedna z hvězd příští generace. Obálku časopisu můžete vidět níže.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Záchranný kouzelnický autobus v Universal Orlando!

15. června 2010 v 14:58 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
Záchranný kouzelnický autobus v Universal Orlando!

Máme informaci, že Záchranný kouzelnický autobus, jinak známý pod názvem KNIGHT BUS má dovést Potter herce na slavnostní otevření Potterlandu. Universal Orlando dnes zveřejnilo jeho fotku v centru města. Nejedná se o žádnou jeho kopii, ale originál použitý při natáčení Harry Pottera a Vězně z Azkabanu. Na fotku se můžete podívat pomocí odkazu níže.

imagebam.com

Zdroj: stupefy

Tom Felton o dělícím bodu mezi HP7:část I. a II.

15. června 2010 v 14:57 | Ronnie Crist Shan |  Draco Malfoy
Tom Felton o dělícím bodu mezi HP7:část I. a II.

Herec Tom Felton (Draco Malfoy) poskytl další krátký rozhovor, kde se zmínil o rozhodnutí, udělat z knihy dva celovečerní filmy. Podle jeho slov ještě dokonce ani herci nevědí, kde se bude film dělit a zmínil se i o postavě Draca Malfoye.

O dělícím bodě mezi první a druhou částí Relikvií:
"Nevíme, kde to bude rozděleno. Všichni se nás na to neustále ptají, ale ani mi herci to nevíme. Myslím si, že to nevědí ještě ani střihači. Nejspíš si počkají a najdou jedno místo, které se jim bude nejvíc líbit a tam to střihnou."

O rozhodnutí rozdělit knihu na dva celovečerní filmy:
"Všichni jsme si hodně oddechli, protože po přečtení knížky jsme si všichni říkali 'Ach můj bože, to je tolik postav a míst co budeme muset vynechat'."

"Jde opravdu o nejdůležitější část celé série, a tak je důležitý každý detail a i proto jsme byly z rozdělení knihy tak nadšení."

O postavě Draca Malfoye:
"Využíval jsem ji jako psychologa na své cestě. Když mě popadl hněv nebo frustrace, tak jsem se uklidnil přes toto zlé Hitlerovo dítě. Díky této postavě nemusím navštěvovat psychiatra - možná je, ale na čase ho navštívit," (zasmál se).

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. zavítá do ČR kin 18.listopadu.2010, druhá část 14.července.2011.

Zdroj: stupefy

Potterherci viděli speciální ukážku z HP7:část 1!

14. června 2010 v 16:07 | Ronnie Crist Shan |  Mixík
Potterherci viděli speciální ukážku z HP7:část 1!

Vypadá to, že poslední natáčecí dne nebyl až tak smutný a depresivní jak se očekávalo. Herec Warwick Davis (profesor Filius Kratiknot) totiž na svém Twitter účtě prozradil, že na posledním natáčecím dni se Rupert Grint objevil se svým zmrzlinářským autem Mr. Whippy a viděli také speciální ukážku z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! Bohužel není jasné jestli se jednalo o ukážku z MTV Movie Awards nebo o novou - tedy teaser trailer. Každopádně, nezbývá nám než jen doufat, že TEASER TRAILER k první části Relikvií smrti se objeví nejpozději do 30.června (premiéra filmu Twilight sága: Zatmění), což je zatím nejvíce pravděpodobné datum. Na fotku Rupertova zmrzlinářského auta se můžete podívat pomocí odkazu níže.

imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010, druhá část 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Daniel Radcliffe na Tony Awards (2010)

14. června 2010 v 16:06 | Ronnie Crist Shan |  Dan-Fota
Daniel Radcliffe na Tony Awards (2010)

Britský herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) se včera večer zúčastnil slavnostního předávání cen 64.ročníku Tony Awards 2010 v New Yorku. Společně s herečkou Katie Holmes předal cenu za nejlepší ženský herecký výkon. Na fotografie z akce se můžete podívat pomocí odkazů níže.

Daniel se zúčastní i slavnostního otevření Potterlandu, které se uskuteční už 18.června.2010!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mnoho dalších fotografií najdete v této galerii.

Zdroj: stupefy

Daniel Radcliffe o posledním natáčecím dni

14. června 2010 v 16:05 | Ronnie Crist Shan |  Dan-Info
Daniel Radcliffe o posledním natáčecím dni

Jak můžete vědět z předchozího článku. Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) se zúčastnil předávání cen 64.ročníku Tony Awards, kde společně s Katie Holmes předal cenu za nejlepší ženský herecký výkon Scarlet Johansson. Během této slavnostní akce poskytl také krátký rozhovor, kde se zmínil i o posledním natáčecím dni Harry Pottera a Relikvií smrti.

"Všichni jsme byli nešťastní. Bylo to opravdu, opravdu smutné," řekl Daniel. "Plakali jsme docela hodně."

Na otázku jaký je to pocit, že skončil jako brýlatý chlapec, řekl. "Je to divné, divný pocit." Nakonec Dan prozradil, že ponuku do muzikálu Jak uspět si zasloužil i za roli ve hře Equus.

VIDEO Z ROZHOVORŮ:

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010, druhá část přijde do ČR kin 14.července.2011.

Zdroj:  stupefy

Daniel Radcliffe a Rupert Grint potvrdili svou účast na otevření Potterlandu!

13. června 2010 v 19:25 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Daniel Radcliffe a Rupert Grint potvrdili svou účast na otevření Potterlandu!

Herci Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Rupert Grint (Ron Weasley) potvrdili svou účast na slavnostním otevření Potterlandu, dne 18.června.2010. Tímto se přiřadily k dalším Potter hercům, kteří svou účast také potvrdily. Konkrétně se jedná o Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), bratry Jamese a Olivera Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi), Toma Feltona (Draca Malfoy) a Warwicka Davise (profesor Filius Kratiknot).

Otevření se bohužel nezúčastní Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), která zůstane doma v Londýně se svými dětmi. Zatím není potvrzená ani účast Emmy Watson (Hermiona Grangerová) a Matta Lewise (Neville Longbottom), kteří se zúčastnily speciální prohlídky parku už minulý měsíc.

Zdroj: stupefy

Tom Felton o natáčení HP7 s Ralphem Fiennesem & Alanem Rickmanem

13. června 2010 v 19:24 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Tom Felton o natáčení HP7 s Ralphem Fiennesem & Alanem Rickmanem

Herec Tom Felton (Draco Malfoy) se v nejnovějším rozhovoru zmínil o natáčení temných scén, kde si poprvé zahrál s Ralphem Fiennesem, který v Harry Potterovi ztvárňuje lorda Voldemorta. Na natáčení těchto scén samozřejmě nesměl chybět ani Alan Rickman (Severus Snape) a další záporné postavy.

"Donedávna jsem nikdy předtím nepracoval tváří v tvář s Ralphem Fiennesem, na natáčení byl i Alan Rickman a také několik záporných postav, takže to bylo velmi skličující a padali zlé řeči.  Určitě existuje mnoho na co se můžete těšit."

Tom také řekl, že pro něj bylo ctí pracovat s některými z nejslavnějších a talentovaných lidí.

"Jsou tam některé scény, kde jsou tři až čtyři lidé, jako rytíři, je to bizarní," řekl se smíchem Tom Felton. Dále řekl, že se od nich naučil mnoho věcí a ještě jednou zopakoval, že pro něj bylo ctí s nimi pracovat.

Nakonec se Tom zmínil o udržování kontaktu se svým otcem ze světa herectví, Jasonem Issacsem.

"Jason je legenda. Je jako můj druhý otec ze světa herectví. Chce slyšet o mých budoucích projektech. Je jedním z dospělých, kteří se nebojí říct 'proč nezkusit toto, proč se snažit, že'  a pokud je s mladým hercem, tak mu velmi pomáhá, takže chci definitivně velmi poděkovat Jasonovi za všechno."

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. se dostane do ČR kin 18.listopadu.2010, druhá část zavítá do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy