Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

21. června 2010 v 15:18 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
harry-potter-and-others.blog.cz
Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

Herci Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Matt Lewis (Neville Longbottom) přiznali v rozhovoru pro CFNews13 při slavnostním otevření Potterlandu, že je čekají ještě dva natáčecí dny. Hlavní jednotka záběrů je už sice dotočena, ale to neznamená, že mají herci volno. Daniel a Matt mají ještě natáčet scény, které nemusejí být pod dohledem režiséra Davida Yatese.

Daniel Radcliffe má natáčet scény pod vodou, takže můžeme předpokládat, že se bude na 100% natáčet scéna s viteálem, kdy se Harry potopí do jezera, aby získal Nebelvírův meč (jedná z mála věcí, která dokáže viteál opravdu zničit).

Matt Lewis by měl natáčet nějakou scénku pro závěrečnou bitvu o Bradavice.

Níže se můžete podívat na video rozhovory s herci. Rupert Grint (Ron Weasley) prozradil, že se moc těšil až si upije z ledového Máslového ležáku, Warwick Davis (prof. Kratiknot) se zmínil o jízdě na horské dráze (hypogrifovi), která byla jeho první v životě, Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) byla příjemně překvapená, že jsou v parku skutečné obchody z knih a ne obchody se smíšeným zbožím a Tomovi Feltonovi (Draco Malfoy) se velmi líbilo, že v parku neviděl ani
jednu mudlovskou věc.

Zdroj: stupefy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama