Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Červenec 2010

Všechno dobré jednou končí...

22. července 2010 v 8:04 | Ronnie Crist Shan
Dlouho jsem to zvažovala, ale nakonec jsem se rozhodla, že tenhle blog zruším. Pokud byjste se se mnou chtěli spojit, najdete mě vždycky TADY. V podstatě se spíš stěhuju :) Vždycky budu zaritým fandou Harryho, ale prostě už nebudu tyhle informace šířit dál... Tady je spoustu blogů o něm a některým se já vůbec nemůžu rovnat... Moje nejoblíbenější jsou asi stupefy a hp-daily :)
Tímhle bych se s vámi chtěla rozloučit a nesmutněte =) Určitě mi můžete napsat sem:


První oficiální plakát k Relikviím

12. července 2010 v 19:45 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Harry-potter-and-others.blog.cz

Warwick Davis odhaluje své oblíbené momenty z Relikvií smrti

12. července 2010 v 19:41 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Warwick Davis odhaluje své oblíbené momenty z Relikvií smrti

Herec Warwick Davis, známý z Potterovek jako profesor Kratiknot a skřet Griphook v jednom z nejnovějších rozhovorů řekl něco o svém nejoblíbenějším momentu z Relikvií smrti a tím i celé Harry Potter série.

Warwick prozradil, že jeho oblíbené scény jsou v obou částech, ale ta úplně nejoblíbenější se nachází v druhé části - jedná se o závěrečnou bitvu o Bradavice.

"Myslím si, že všechny moje oblíbené momenty se nacházejí v posledních dvou filmech. Musel jsem udělat několik zajímavých a důležitých věcí, což je fajn. Bylo skvělé být součástí i předcházejících filmů, ale tam jsem se objevoval spíš v komických scénách. Ano, lidé si to pamatují, což je skvělé, ale teď, když hraji Griphooka i Kratiknota, jsem více na scéně a moje scény jsou důležitější."

"Lidé, kteří četli knihy vědí o jaký okamžik jde... ten okamžik, kdy Voldemort oznámí, že Harry Potter je mrtvý. Tím, že jsem to předtím už četl a teď jsem tam skutečně byl, bylo velmi vzrušující a neskutečné. Šel mi mráz po zádech, protože jsem byl svědkem této události. Je to skoro jako, když si přečtete nějakou velkou událost v novinách, vrátíte se v čase a ocitnete se tam."

Video z rozhovoru najdete zde.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Fénixův řád nepřinesl WB žádné zisky, ale jen ztráty!

12. července 2010 v 19:40 | Ronnie Crist Shan |  HP-5

Teď si nejspíš myslíte, že si z vás dělám srandu, ale nedělám. Pátý film série o brýlatém čaroději, poprvé pod vedením režiséra Davida Yatese byl trhákem a kritiky velmi chválen. Z této Potterovky se stala druhá nejziskovější Potterovka a devátý nejziskovější film historie filmů, ale i přesto Harry Potter a Fénixův řád nepřinesl svému strýčkovi Warner Bros. žádné zisky, ale jen manko 167 milionů dolarů. Neuvěřitelné, že ano? Důvodem této ztráty jsou podle informací hlavně vysoké náklady na post-produkci (206 milionů dolarů) a marketing/propagaci filmu (373 milionů dolarů), další miliony šli na výrobu filmu.

Pomocí odkazu níže se můžete podívat na kopii dokumentu, který toto odhalil.

imagebam.com

Zdroj: stupefy

Různá grafika s HP

1. července 2010 v 13:24 | Ronnie Crist Shan |  Mixík