Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Warwick Davis odhaluje své oblíbené momenty z Relikvií smrti

12. července 2010 v 19:41 | Ronnie Crist Shan |  HP-7
Warwick Davis odhaluje své oblíbené momenty z Relikvií smrti

Herec Warwick Davis, známý z Potterovek jako profesor Kratiknot a skřet Griphook v jednom z nejnovějších rozhovorů řekl něco o svém nejoblíbenějším momentu z Relikvií smrti a tím i celé Harry Potter série.

Warwick prozradil, že jeho oblíbené scény jsou v obou částech, ale ta úplně nejoblíbenější se nachází v druhé části - jedná se o závěrečnou bitvu o Bradavice.

"Myslím si, že všechny moje oblíbené momenty se nacházejí v posledních dvou filmech. Musel jsem udělat několik zajímavých a důležitých věcí, což je fajn. Bylo skvělé být součástí i předcházejících filmů, ale tam jsem se objevoval spíš v komických scénách. Ano, lidé si to pamatují, což je skvělé, ale teď, když hraji Griphooka i Kratiknota, jsem více na scéně a moje scény jsou důležitější."

"Lidé, kteří četli knihy vědí o jaký okamžik jde... ten okamžik, kdy Voldemort oznámí, že Harry Potter je mrtvý. Tím, že jsem to předtím už četl a teď jsem tam skutečně byl, bylo velmi vzrušující a neskutečné. Šel mi mráz po zádech, protože jsem byl svědkem této události. Je to skoro jako, když si přečtete nějakou velkou událost v novinách, vrátíte se v čase a ocitnete se tam."

Video z rozhovoru najdete zde.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AGEPPREEFANOGS AGEPPREEFANOGS | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 13:42 | Reagovat

The ED resulting from that surgery can be either temporary or permanent.  However, it is important to find the doctor's opinion first before taking these oral medications as these might have bad side effects around the body.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama