Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Dan-Info

Daniel Radcliffe o posledním natáčecím dni

14. června 2010 v 16:05 | Ronnie Crist Shan
Daniel Radcliffe o posledním natáčecím dni

Jak můžete vědět z předchozího článku. Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) se zúčastnil předávání cen 64.ročníku Tony Awards, kde společně s Katie Holmes předal cenu za nejlepší ženský herecký výkon Scarlet Johansson. Během této slavnostní akce poskytl také krátký rozhovor, kde se zmínil i o posledním natáčecím dni Harry Pottera a Relikvií smrti.

"Všichni jsme byli nešťastní. Bylo to opravdu, opravdu smutné," řekl Daniel. "Plakali jsme docela hodně."

Na otázku jaký je to pocit, že skončil jako brýlatý chlapec, řekl. "Je to divné, divný pocit." Nakonec Dan prozradil, že ponuku do muzikálu Jak uspět si zasloužil i za roli ve hře Equus.

VIDEO Z ROZHOVORŮ:

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010, druhá část přijde do ČR kin 14.července.2011.

Zdroj:  stupefy

Daniel Radcliffe nerozdýchal setkání s Kylie Minogueovou

1. června 2010 v 17:33 | Ronnie Crist Shan
Daniel Radcliffe nerozdýchal setkání s Kylie Minogueovou

LONDÝN Jako rozjásaný teenager reagoval při setkání se zpěvačkou Kylie Minogue herec Daniel Radcliffe. Když se s australskou pěnicí potkal, začal povykovat: "Nemůžu uvěřit, že jsme se potkali, to je báječné!" Pak si prý s Kylie pořídil řadu fotografií a jednu MMS poslal své matce.
"Můžu se s vámi vyfotit? Pošlu to mámě," jásal Daniel při setkání s Kylie. Ji setkání s představitelem Harryho Pottera velmi bavilo, ale snímek v mobilu mu zkritizovala. "No tak, vyfoť to pořádně," komentovala jeho první obrázek Minogue.
Dvacetiletý Daniel nedávno také přiznal, že právě poslední dny natáčení Harryho Pottera v něm vyvolávají úzkosti s otázkou: "Co bude dál?"

"Budu potom určitě zničený. Všechno v tom filmu je tak protknuté s mým skutečným životem. Ale zároveň je to vzrušující. Je konec," přiznal Radcliffe.

Daniel Radcliffe - co bude dělat po dotočení HP7?

20. května 2010 v 15:12 | Ronnie Crist Shan
Daniel Radcliffe - co bude dělat po dotočení HP7?

Vždy se  hovořilo o hercích z HP (jako např. Daniel Radcliffe nebo Emma Watson) jen o jejich rolích v Harry Potterovi. Jenže teď se blíží konec a poslední klapky by měla padnout už za měsíc, a proto tu jsou nové otázky - co budou dělat po Harry Potterovi?

Danielovi Radcliffe poskytl rozhovor, kde se o tomto krátce zmínil.

"Je to divné. Většina herců se touží stát filmovými hvězdami, já jsem menší hvězdou, díky Harry Potterovi, ale rád bych byl také normálním hercem, který o to usiluje. Miluji konkurzy, ale jestli mám být upřímný, tak jsem rád, že tato situace (Potter) trvá už tak dlouho."

"Pokud pude vše dobře, tak bude Potter hotov do dvou měsíců a budu opravdu šťastný. Pokud půjde vše dobře i dalších šest let, budu šťastný."

"Pevně doufám, že kdybych neuspěl jako herec, tak budu dělat něco jiného - nemám o sobě žádné pochyby. Strávil jsem i horší věci."

Zdroj: stupefy

Daniel Radcliffe na charitativní večeři pro kaskadéra

1. května 2010 v 18:01 | Ronnie Crist Shan
volne-laye.blog.cz

 Herec Daniel Radcliffe (Harry Potter) zorganizoval charitativní večeři pro svého bývalého kaskadéra Davida Holmese (26 let), který při natáčení nebezpečné scény pro Relikvie smrti ochrnul při nehodě. Večeře se konala tento týden a zúčastnil se na ni samozřejmě i Daniel.

 Vstupenka na charitativní večeři by nás v KČ stála přibližně 2875,-. Na charitativní akci přispěli i Angelina Jolie a Brad Pitt, kteří darovali do charitativní aukce boxerské rukavice, které se vydražily za přibližně 115 000,- (KČ).

Zdroj: stupefy

Daniel se připravuje na muzikál "How to Succeed in Business Without Really Trying"

30. dubna 2010 v 18:46 | Ronnie Crist Shan
Daniel Radcliffe, režisér a hvězda muzikálu How to Succeed in Business Without Really Trying, diskutoval s Daily Mail o tom, jak moc se věnuje přípravě muzikálu, který bude k vidění na Broadwayi na jaře příštího roku.
Ředitel výroby, Rob Ashford, který je v současné době vedoucí Boadwayské výroby muzikálu Promises, Promises, řekl, že Dan si již připravuje svůj zpěv a taneční choreografii v jeho rodném městě Londýně, kde v současné době dokončuje natáčení obou částí Relikvií smrti.
"Zpívá každý den s vokálním "trenérem" v Londýně a můj osobní asistent s ním trénuje taneční kroky každý druhý den. Jsem pro každý muzikál s Danielem - a on to respektuje."
Rose Hemingway, která hraje Danovu jevištní lásku, se zúčastnila posledního Prosincového čtení scénáře, a vrámci toho hovořila o Danově pracovním režimu: "Odvádí spoustu dobré práce a tím lidi překvapuje. Nebojí se být v pozici učitele a ukazovat, jak se to má správně dělat."
Zkoušky na muzikál proběhnou v Únoru příštího roku v New Yorku.

» Překlad © Adrianne | www.adrianne-hpweb.blog.cz

Info o Danovi

25. března 2010 v 19:03 | Ronnie Crist Shan


Celé jméno:Daniel Jacob Radcliffe.
Datum a místo narození:červenec 23, 1989, ve Fulhamu, v Londýně.

Filmografie:
2010 - "Harry Potter a relikvie Hallows,
2009 - Cesta je cíl
2009 -" Harry Potter a Half-Blood Prince
v roce 2007 - "Harry Potter a Fénixův řád
2007 - My Boy Jack (TV)
2007 - prosinec Boys
2005 - Pohár ohňostroje
2004 - Harry Potter a vězeň z Azkabanu
2002 - Harry Potter a tajemná komnata
2001 - Harry Potter a Kámen mudrců
2001 - Krejčí z Panamy
1999 - David Copperfield

Životopis-Daniel Radcliffe

7. března 2010 v 13:34 | Ronnie Crist Shan

Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít přes pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). V tomto dramatu v režii Simona Curtise také hrála Maggie Smith, která v sérii Harry Potter ztvárňuje profesorku McGonagallovou.
 
 

Reklama