Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Dudley Dursley

Harry Melling z natáčení Harry Pottera a Relikvií smrti

27. dubna 2010 v 14:21 | Ronnie Crist Shan
Harry Melling z natáčení Harry Pottera a Relikvií smrti

 Herec Harry Melling, který v Harry Potterovi ztvárňuje Dudleyho Dursleyho napsal něco na svém Twitter účtu, kde řekl, že rodiny Dudleyho by jsme se možná mohli dočkat na konci druhé části Relikvií smrti, tedy v epilogu.

 "na konci knihy se o Dudleyho životě nic nepíše... ale ve filmu by jste mohli být překvapeni."

 "Nejsem si jistý, že se Dursleyovi objeví na konci filmu. Bude záviset na délce filmu... Ale radím vám, abyste raději nic neočekávali."

 Rowlingová se už jednou na svých oficiálních webových stránkách zmínila a budoucnosti rodiny Dursleyových. Harry k nim prý přišel, když byly svátky na návštěvu. A Harry a Dudley si už udržovali dobré vztahy. Je i možnost, že by se tato scéna mohla objevit na DVD. Tak si počkejme a uvidíme.

Zdroj: stupefy

Dudley-Vše o jeho postavě

12. března 2010 v 21:35 | Ronnie Crist Shan
Dudley Dursley je jediný syn Vernona a Petunie Dursleyových, Harryho jediný bratranec. Je popisován jako velmi velký, blonďatý chlapec, který byl od malička velmi rozmazlován svými rodiči. Harryho nemá rád a je k němu sprostý a krutý. Velký, sprostý, agresivní a sobecký, ale když chce něco po svých rodičích ví, jak toho dosáhnout a dokáže být zdvořilý a hodný. S Harrym chodili do stejné školy, kde se Dudley zasadil o to, aby Harryho neměl nikdo rád, napadal ho se svou partou. Nikdo si totiž nechtěl Dudleyho znepřátelit. Každý se ho totiž bál kvůli jeho síle a velikosti. Harry ho nejdříve popisuje jako velké prase v paruce, později tvrdí, že dosáhl velikosti mladé kosatky. Později je o něm uvedeno, že začal boxovat, kouřit a spolu se svou partou týrat malé děti. 
 

Reklama