Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Emma-Info

Emma Watson a Logan Lerman ve společném filmu?

22. května 2010 v 16:29 | Ronnie Crist Shan
Emma Watson má o budoucnost postaráno. Tedy, alespoň už ví, do čeho se vrhne po Relikviích Smrti. Dnes totiž vyšly najevo spekulace, které tvrdí, že si společně s Loganem Lermanem zahraje v adaptaci knihy The Perks of Being a Wallflower. Zatím není nic oficiálně potvrzeno, oba herci jsou teprve v jednání, ale pravděpodobně to klapne. A že je Vám jméno Logan Lerman nějak povědomé? Ještě aby ne, v současné době plní nejrůznější Bravíčka a další podobné plátky a to jen z jednoho jediného důvodu - zahrál si hlavní roli ve filmu Percy Jackson. A o čem by adaptace této knihy byla? Ať na Vás název působí jakkoliv, jedná se o drama, ve kterém se řeší sex, drogy a bůh ví co ještě. Rozhodně se neobávejte, že by to bylo něco zvrhlého, naopak, Emmě dospělejší drama jen a jen prospěje, co myslíte? :)


Emma Watson se zúčastnila "American Woman: Fashioning A National Identity"

6. května 2010 v 14:30 | Ronnie Crist Shan
Emma Watson se zúčastnila "American Woman: Fashioning A National Identity"

Herečka Emma Watson, která v Harry Potterovi ztvárňuje Hermionu Grangerovou se zúčastnila akce "American Woman: Fashioning A National Identity"
v newyorském muzeu, kde byly vystaveny kostýmy od roku 1890-1940 navrhnuty návrháři jako Coco Chanel, Jeanne Lanvin, Elsa Schiaparelli, Madeleine Vionnet, Madame Gres a Paul Poiret. 

Emma Watson se na této akci objevila v nádherných bílých večerních šatech, a samozřejmě ji to moc slušelo.

Na fotografie Emmy z akce se můžete podívat v této galerii
a ještě tady.

Zdroj: stupefy

Emma Watson o Hermioně Grangerové

6. května 2010 v 14:28 | Ronnie Crist Shan
Emma Watson o Hermioně Grangerové

Herečka Emma Watson poskytla krátký rozhovor, ve kterém přiznává, že toho má moc společného se svojí filmovou postavou, Hermionou Grangerovou, a zmínila se i o Brownově univerzitě.

O Hermioně Grangerové:
Kdysi to byly dvě malé dívky, žijící v Anglii. Dychtivé po tom, aby každému radily jak má, co dělat a plné energie. Jednou byla Hermiona Grangerová, druhou Emma Watson.
Více v celém článku↓

Emma nominována na nejlepší herečku roku

16. dubna 2010 v 21:08 | Ronnie Crist Shan
Emma info
13.4 byly oficiálně zveřejněny nominace na letošní Constellation Awards. Jednu z nich získala i herečka Emma Watson v kategorii Nejlepší ženský výkon za rok 2009 ve sci-fi filmu a seriálu. Nominaci získala za ztvárnění citově nepříliš vyrovnané Hermiony v loňském blokbastru Harry Potter a Princ dvojí krve.

Emma svede souboj o cenu se Zoe Saldana (za Avatara a Star Trek), Aurorou Buchanan (za seriál Doctor Who) a Dakotou Fanning (za film Push). V mužské kategorii byl kromě jiných nominován i David Tennant (za seriál Doctor Who), který v Ohnivém poháru ztvárnil roli mladšího Bartyho Skrka.

Constellation Awards je každoroční kanadské udělování cen, které je zaměřeno na ocenění špičkové kvality sci-fi filmů a televizních projektů. Hlasovat za nominované mohou jen kanadští občané, resp. lidé s trvalým pobytem v Kanadě. Vyhlášení výsledků se uskuteční v červenci tohoto roku.

Emma // Nejlépe oblíkaná celebrita

9. dubna 2010 v 21:12 | Ronnie Crist Shan
harry-potter-and-others.blog.cz

Emma se umístila podle stránky telegraph.co.uk v seznamu nejlépe
oblékaných celebrit hned na krásném 10 místě :) 

1. Cheryl Cole
2. Rihanna
3. Blake Lively
4. Leighton Meester
5. Alexa Chung
6. Dannii Minogue
7. Kate Moss
8. Victoria Beckham
9. Beyonce
10. Emma Watson

Emma Watson: V USA mám hlad, chybí mi anglické jídlo!

5. dubna 2010 v 18:45 | Ronnie Crist Shan
Herečka Emma Watson tráví většinu z posledních dní na Rhode Islandu, kde se věnuje studiu literatury na Brownově univerzitě. Nechybí jí téměř nic. Dokonce ani partner, s nímž se rozešla a ve škole si za něj našla náhradu, španělského herce a hudebníka.

Ovšem čím skutečně strádá, je nedostatek dobrého jídla. Představitelce Hermiony z Harryho Pottera totiž nelezou americké blafy a ráda by měla na východním pobřeží USA aspoň jeden britský obchůdek Marks And Spencer, kam by mohla chodit nakupovat typické anglické lahůdky.

Více v celém článku.

Emma se rozešla s přítelem

16. března 2010 v 19:16 | Ronnie Crist Shan
Emma Watson se rozešla s přítelem a už má novou lásku
LONDÝN Vztah Emmy Watson nepřežil test výdrže na dlouhou vzdálenost. Představitelka čarodějnice Hermiony začala studovat Brownovu univerzitu v USA a na svého britského finančníka neměla už tolik času. Po dvou letech se proto s Jayem Barrymorem rozešla, údajně se odcizili. Hereččina kamarádka ale prozradila, že za vším je charismatický Španěl.

Životopis-Emma Watson

7. března 2010 v 14:22 | Ronnie Crist Shan

Emma Charlotte Duerre se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se i se svým mladším bratrem Alexem (nar. 1993) přestěhovala do Oxfordshire, kde žijí s jejich matkou. Emma má tři nevlastní sourozence - od rozvodu dodnes žije Emmin otec se ženou, se kterou má tři děti - dvojčata dcery Ninu a Lucy (nar. 17.9.2004) a syna Tobyho (nar.2003). Jelikož Emma do pěti let vyrůstala ve Francii, tak kromě angličtiny mluví plynně francouzsky.
 
 

Reklama