Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

HP-7

První oficiální plakát k Relikviím

12. července 2010 v 19:45 | Ronnie Crist Shan
Harry-potter-and-others.blog.cz

Warwick Davis odhaluje své oblíbené momenty z Relikvií smrti

12. července 2010 v 19:41 | Ronnie Crist Shan
Warwick Davis odhaluje své oblíbené momenty z Relikvií smrti

Herec Warwick Davis, známý z Potterovek jako profesor Kratiknot a skřet Griphook v jednom z nejnovějších rozhovorů řekl něco o svém nejoblíbenějším momentu z Relikvií smrti a tím i celé Harry Potter série.

Warwick prozradil, že jeho oblíbené scény jsou v obou částech, ale ta úplně nejoblíbenější se nachází v druhé části - jedná se o závěrečnou bitvu o Bradavice.

"Myslím si, že všechny moje oblíbené momenty se nacházejí v posledních dvou filmech. Musel jsem udělat několik zajímavých a důležitých věcí, což je fajn. Bylo skvělé být součástí i předcházejících filmů, ale tam jsem se objevoval spíš v komických scénách. Ano, lidé si to pamatují, což je skvělé, ale teď, když hraji Griphooka i Kratiknota, jsem více na scéně a moje scény jsou důležitější."

"Lidé, kteří četli knihy vědí o jaký okamžik jde... ten okamžik, kdy Voldemort oznámí, že Harry Potter je mrtvý. Tím, že jsem to předtím už četl a teď jsem tam skutečně byl, bylo velmi vzrušující a neskutečné. Šel mi mráz po zádech, protože jsem byl svědkem této události. Je to skoro jako, když si přečtete nějakou velkou událost v novinách, vrátíte se v čase a ocitnete se tam."

Video z rozhovoru najdete zde.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Trailer // HP7

30. června 2010 v 14:20 | Ronnie Crist Shan
"The FINALE of the WORLDWIDE PHENOMENON, the MOTION PICTURE EVENT of a GENERATION, presented in 2 PARTS... PART 1 - November 2010, PART 2 - July 2011... Complete the Journey in 3D!"

Zde už jdou další slova zbytečná, představitele hlavních rolích už musí každý znát, takže jenom dodáme, že film režiséra Davida Yatese se dostane do kin ve dvou fázích, první část se v ČR začne promítat 18. listopadu 2010 a celá série se uzavře absolutně posledním dílem, který se v ČR bude promítat od 14. července 2011.

Víme, kdo bude hrát 11 ročního Siriuse Blacka v HP7!

26. června 2010 v 14:18 | Ronnie Crist Shan
Víme, kdo bude hrát 11-ročního Siriuse Blacka v HP7!

Včera večer byla uvolněna zpráva, že Teddy Lupina ztvární v epilogu druhé části Relikvií smrti Luke Newberry. Dnes máme další potvrzené jméno do druhé části HP7. Jedná se o postavu 11-ročního Siruse Blacka, podle všech informací ho ve filmu ztvární 12-roční Rohan Gotobed. Pro ty co nečetli knihu, 11-ti letí Pobertové Sirius a James se objeví ve vzpomínkách Severuse Snapea. Jedná se o vzpomínku z Bradavického expresu, kdy Harry a James potkají Severuse s Lily. Níže se můžete podívat na Rohanovi fotografie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Teddy Lupin // Luke Newberry

26. června 2010 v 14:17 | Ronnie Crist Shan
Luke Newberry ztvární v HP7 Teddy Lupina

A&J Management
aktualizovalo filmografii mladého herce Luka Newberryho, z které se můžeme dozvědět, že Luke ztvární v Harry Potterovi a Relikviích smrti: část II. Teddy Lupina, syna Remuse Lupina a Nymphadory Tonksové. Objeví se v úplně závěrečné scéně, tedy v epilogu.

Newberryho jsme si mohli všimnout už na fotografiích z natáčení epilogu na nádraží v Kings Croos. Byl zachycen při příhodu na natáčení společně s Tomem Feltonem (Draco Malfoy). Na jeho fotky z příchodu se můžete podívat níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

21. června 2010 v 15:18 | Ronnie Crist Shan
harry-potter-and-others.blog.cz
Daniel Radcliffe a Matt Lewis ještě budou natáčet scény pro HP7!

Herci Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Matt Lewis (Neville Longbottom) přiznali v rozhovoru pro CFNews13 při slavnostním otevření Potterlandu, že je čekají ještě dva natáčecí dny. Hlavní jednotka záběrů je už sice dotočena, ale to neznamená, že mají herci volno. Daniel a Matt mají ještě natáčet scény, které nemusejí být pod dohledem režiséra Davida Yatese.

Daniel Radcliffe má natáčet scény pod vodou, takže můžeme předpokládat, že se bude na 100% natáčet scéna s viteálem, kdy se Harry potopí do jezera, aby získal Nebelvírův meč (jedná z mála věcí, která dokáže viteál opravdu zničit).

Matt Lewis by měl natáčet nějakou scénku pro závěrečnou bitvu o Bradavice.

Níže se můžete podívat na video rozhovory s herci. Rupert Grint (Ron Weasley) prozradil, že se moc těšil až si upije z ledového Máslového ležáku, Warwick Davis (prof. Kratiknot) se zmínil o jízdě na horské dráze (hypogrifovi), která byla jeho první v životě, Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) byla příjemně překvapená, že jsou v parku skutečné obchody z knih a ne obchody se smíšeným zbožím a Tomovi Feltonovi (Draco Malfoy) se velmi líbilo, že v parku neviděl ani
jednu mudlovskou věc.

Zdroj: stupefy

Teaser trailer na Harry Pottera a Relikvie smrti: část I. 28 června

17. června 2010 v 19:18 | Ronnie Crist Shan
Harry-potter-and-others.blog.czKonečně bylo zveřejněno datum, kdy by se měl oficiálně na internetu objevit Teaser Trailer k HP 7: Část 1. Zatím se objevily pouze 2 propagační fotky a dvě propagační videa k oboum částem. Španělská stránka oclumencia.com.br prý ze spolehlivého zdroje zjistila, že první Teaser Trailer by se na webových stránkách měl objevit 28. Června, což je za necelých 11 dní =) Těšíme se...Film se podívá do ČR kin 18.listopadu.2010. Zatím jsme se dočkali dvou oficiálních fotografií a dvou propagačních videí k obou částem Relikvií.

Daniel Radcliffe a Rupert Grint potvrdili svou účast na otevření Potterlandu!

13. června 2010 v 19:25 | Ronnie Crist Shan
Daniel Radcliffe a Rupert Grint potvrdili svou účast na otevření Potterlandu!

Herci Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Rupert Grint (Ron Weasley) potvrdili svou účast na slavnostním otevření Potterlandu, dne 18.června.2010. Tímto se přiřadily k dalším Potter hercům, kteří svou účast také potvrdily. Konkrétně se jedná o Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), bratry Jamese a Olivera Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi), Toma Feltona (Draca Malfoy) a Warwicka Davise (profesor Filius Kratiknot).

Otevření se bohužel nezúčastní Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), která zůstane doma v Londýně se svými dětmi. Zatím není potvrzená ani účast Emmy Watson (Hermiona Grangerová) a Matta Lewise (Neville Longbottom), kteří se zúčastnily speciální prohlídky parku už minulý měsíc.

Zdroj: stupefy

Tom Felton o natáčení HP7 s Ralphem Fiennesem & Alanem Rickmanem

13. června 2010 v 19:24 | Ronnie Crist Shan
Tom Felton o natáčení HP7 s Ralphem Fiennesem & Alanem Rickmanem

Herec Tom Felton (Draco Malfoy) se v nejnovějším rozhovoru zmínil o natáčení temných scén, kde si poprvé zahrál s Ralphem Fiennesem, který v Harry Potterovi ztvárňuje lorda Voldemorta. Na natáčení těchto scén samozřejmě nesměl chybět ani Alan Rickman (Severus Snape) a další záporné postavy.

"Donedávna jsem nikdy předtím nepracoval tváří v tvář s Ralphem Fiennesem, na natáčení byl i Alan Rickman a také několik záporných postav, takže to bylo velmi skličující a padali zlé řeči.  Určitě existuje mnoho na co se můžete těšit."

Tom také řekl, že pro něj bylo ctí pracovat s některými z nejslavnějších a talentovaných lidí.

"Jsou tam některé scény, kde jsou tři až čtyři lidé, jako rytíři, je to bizarní," řekl se smíchem Tom Felton. Dále řekl, že se od nich naučil mnoho věcí a ještě jednou zopakoval, že pro něj bylo ctí s nimi pracovat.

Nakonec se Tom zmínil o udržování kontaktu se svým otcem ze světa herectví, Jasonem Issacsem.

"Jason je legenda. Je jako můj druhý otec ze světa herectví. Chce slyšet o mých budoucích projektech. Je jedním z dospělých, kteří se nebojí říct 'proč nezkusit toto, proč se snažit, že'  a pokud je s mladým hercem, tak mu velmi pomáhá, takže chci definitivně velmi poděkovat Jasonovi za všechno."

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. se dostane do ČR kin 18.listopadu.2010, druhá část zavítá do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Uprchlice ze Sierry Leone si zahraje studentku Mrzimoru v HP7: část 2!

13. června 2010 v 19:21 | Ronnie Crist Shan
Uprchlice ze Sierry Leone si zahraje studentku Mrzimoru v HP7: část 2!

V novém článku časopisu The Sun se hovoří o 20-ti roční africké uprchlici, která utekla, stejně jako mnoho dalších lidí ze Sierry Leone, kde v této době probíhají občanské války. Tato dívka jménem Magorta Margai, ale měla větší štěstí než si myslela, protože dostala, sice malou, ale přeci jen roli ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. Zahraje si studentku mrzimorské koleje a měla by se objevit v závěrečné bitvě o Bradavice. Úryvek z rozhovoru a její fotografii s další neznámou herečkou najdete níže.

"Šla jsem na oběd, se trochu najíst a dostala jsem se do rozhovoru s Danielem (Radcliffem). Bylo to jen pár minut, ale bylo to úžasné. Mluvili jsme spolu kvůli tomu, že se doslechl, že jsem nervózní ze svého prvního natáčecího dne, on mi řekl abych si nedělala starosti a pomohl mi se uklidnit."


Zdroj: stupefy

David Heyman o dělícím bodu Relikvií smrti

13. června 2010 v 19:19 | Ronnie Crist Shan
David Heyman o dělícím bodu Relikvií smrti

Vypadá to, že dělící bod mezi první a druhou části Harry Pottera a Relikvií smrti bude velice vzrušující, ale zatím je to i velice tajemná informace, a nezmění to ani výrok producenta Davida Heymana, který sice potvrzuje, že o dělícím bodu už bylo rozhodnuto a bude to velice emotivní scéna, ale o jakou scénu se jednat bude neřekl ani on.

"První návrh scénáře pro první část Relikvií smrti byl napsaný s určitým koncem, ale při vyvíjení natáčení jsme se rozhodli pro jiný konec. Nakonec jsme se zase vrátily k původnímu konci, protože jsme cítili, že v něm bude více emocí a film bude ukončen kompaktněji. Pak jsme tam přidali ještě jednu scénu, která je podle mého názoru opravdu úžasná. Nemůžu vám říct, kde bude film rozdělen, ale myslím si, že to bude neuvěřitelně dramatické a dojemné, že lidé budou dychtivě očekávat další film."

Dále tu je informace od výrobce, který potvrdil, že ukázka, která byla zveřejněna na MTV Movie Awards není řádným TEASEREM k první části Relikvií, ale speciální klip MTV, takže toho pravého se teprve jen dočkáme. Nejvíce pravděpodobné je, že se ho dočkáme 30.června.2010 na premiéře filmu Twilight sága: Zatmění, a ještě nesmíme zapomenout na speciální sběratelské vydání videohry LEGO Harry Potter: roky 1-4, které vyjde 29.června v UK a podle neoficiálních informací by mělo obsahovat speciální pohled na Relikvie smrti, tak uvidíme.

Zdroj: stupefy

Tom Felton o konci natáčení ''Nebylo to ani tak smutné, jako divné''

13. června 2010 v 19:19 | Ronnie Crist Shan
Tom Felton o konci natáčení ''Nebylo to ani tak smutné, jako divné''

Herec Tom Felton (Draco Malfoy) se v nejnovějším rozhovoru zmínil o konci natáčení Harry Pottera, kde poznamenal, že to ani nebylo tak smutné jak očekvával, ale bylo to dviné. Také řekl, že v roce 2011 po premiéře posledního filmu se uskuteční velká párty.

''Čekal jsem velké emoce, a že budu na pokraji zhroucení, ale místo toho vzal asistent režie mikrofon a oznámil herce, kteří se posledního natáčecího dne zúčastnily, všichni zatleskali a šlo se pryč - bylo po všem."

Herec řekl, že si je také jistý tím, že se v poslední době už v ateliérech jen tak neuvidí a pak se dostal k témě: Párty v roce 2011.

''Jednou ji musíme mít, ne? Zvěsti jsou takové, že budeme mít velkou párty. Jsem velmi nadšený, protože doufám, že budeme mít šanci si říct vzbohem.''

Nakonec se Tom vyjádřil k Pottelandu, který má být otevřen už 18.června.

''Pro nás všechny to bude dobrý zážitek, protože budeme cítit abstinenční příznaky. Jednoduše projdeme do parku, a budeme zpátky.''

''Jsem závislý na zábavních parcích, je to můj sen.''
Zdroj:

Domhnall Gleeson o natáčení závěrečné bitvy - HP7

13. června 2010 v 19:18 | Ronnie Crist Shan
Domhnall Gleeson o natáčení závěrečné bitvy - HP7

V novém rozhovoru se Domhnall Gleeson (syn Brendana Gleesona - Moody), který v Harry Potterovi a Relikviích smrti ztvární Billa Weasleyho poskytl krátký rozhovor, kde se krátce zmínil o svém posledním natáčecím dni, kdy natáčel závěrečnou bitvu o Bradavice.

Domhnall potvrdil, že natáčení dokončil minulý týden.

"Abych byl upřimný, poslední natáčecí den byl spěch z jedné strany na druhou - víc jsme cvičily než hráli. Natáčeli jsme závěrečnou bitvu, takže tu nebylo obrovské množství práce. Bylo to dobré i když, cvičení je důležité!"

Celý rozhovor v angličtině, kde hovoří i o práci se svým slavným otcem Brendanem Gleesonem si můžete přečíst zde.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. bude mít ČR premiéru 18.listopadu.2010, druhá část přijde do ČR kin 14.července.2011.

Zdroj:stupefy

Poslední klapka padla včera!

13. června 2010 v 19:17 | Ronnie Crist Shan

Harry-potter-and-others.blog.cz

JE KONEC

včera 12.6.totiž oficiálně skončilo natáčení Harryho Pottera a Relikvií Smrti a tím i všech potterovských filmů.Chjo kdybych ještě neměla další lásky jako je třeba Naruto (RaDíSeK) tak nwm co bych dělala.Ještě že jsou před námi ještě premiéry obou částí Relikvií,takže skutečný konec příjde až v červenci příštího roku.

Tuto nemilou skutečnost potvrdil na svém twitteru Warwick Davis (Griphook a Kratiknot)
Konec jedné éry - Dnes je oficiálně poslední den hlavního natáčení  'Harryho Pottera' Cítím se poctěn,že jsem toho mohl být součástí až do konce.Sbohem Harry a Bradavice,Bylo to kouzelné
_________________________________________
Zdroj: hp-daily

A. P. W. B. Brumbál za mlada

8. června 2010 v 14:46 | Ronnie Crist Shan
Zjistila jsem vám, kdo bude hrát postavu Brumbála za mlada =)
Mladého Albuse Percivalova Wulfrica Briana Brumbála sizahraje Toby Regbo.File:Young dumbledore.jpg

TEASER TRAILER k Harry Potterovi 7 v HD + rozbor

8. června 2010 v 8:17 | Ronnie Crist Shan
harry-potter-and-others.blog.cz
TEASER TRAILER k Harry Potterovi 7 v HD + rozbor

Tak a máme tu TEASER TRAILER k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část I. a II. v HD, nebo raději bych řekl v lepší kvalitě než předtím. Jaku už víte z brzkých ranních hodin, tak byl na udávaní cen MTV Movie Awards zveřejněn krátký klip k posledním dvěma částem Harry Pottera. Z důvodu školy jsem moc času neměl, ale teď si ho už můžeme pořádně rozebrat.

POPIS TRAILERU:
Video začíná potulováním tria po skotské vysočině, pak vidíme Voldemorta čekajícího v Zapovězeném lese, Harryho posílající Hedviku ze Zobí ulice č.4, trio v Londýně, Voldemorta a Harryho v Zapovězeném lese, Smrtijeda zastavujícího Bradavický expres, který následně můžete vidět. Dále tu máme Ollivandera, Hermionu vysílající ochranná kouzla, Harryho líbajícího se s Ginny při bitvě o Bradavice, truchlící trio u hrobky skřítka Dobbyho, Harryho po útěku z Ministerstva kouzel, souboj Harryho se Smrtijedem v londýnské kavárně a trio na útěku, hádku a bitku mezi Harrym a Ronem, Rona ničícího viteál, draka řítícího se prostory Gringott banky, Bradavice ztrácející kouzelnickou ochranu a trio utíkající před lapky. Trailer je zakončen jen logem Harry Potter a Relikvie smrti, ne Harry Potter a Relikvie smrti: část I., což znamená, že do konce tohoto měsíce by jsme se měli ještě dočkat TEASER TRAILERU k první části.

Překlad traileru:
Červíček (Peter Pettigrew): Nemáme o něm žádné zprávy, můj pane.
lord Voldemort: Přiveďte ho ke mně. Jenom já můžu zabít Harryho Pottera.
Harry: Vy nevíte, jaké to je!
Ron: Ty nevíš, jaké to je! Tvoji rodiče jsou mrtví. Ty nemáš rodinu!
Hermiona: Přestaňte!
Ollivander: Opravdu nemáš šanci.

VIDEO V LEPŠÍ KVALITĚ:
PÁR NOVÝCH FOTEK Z TRAILERU:

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image host

A nakonec vám ještě chci říct, že předávaní cen MTV Movie Awards bude odvysíláno v reprízách i na českém MTV ve dnech - středa 9.června v 19:00 hodin a v neděli 13.června ve 13:00 hodin.

Zdroj: stupefy a hp-daily

Nové fotky a promo fotky z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

6. června 2010 v 19:53 | Ronnie Crist Shan
Bylo zveřejněno dvacet scanů z připravovaných Harry Potter kalendářů na rok 2011. Jedná se o opravdu úžasné fotky, které jsou v nízké, střední a výborné kvalitě, začněme tedy od výborných. Nejdříve tu máme dvě promo fotky tria, které jsou použity na titulní stránku kalendářů, a ještě tu je fotka Harryho běžícího lesem. Pak tu máme kvalitu střední - dvě fotky zadních stran kalendářů s náhledem fotek, které jsou ve vnitřku, a pak tu jsou tři scany měsíce Leden a květen, kde můžete vidět fotky tria, Rona s Hermionou hrajících na klavíru, Harryho na Grimmauldově náměstí 12, promo fotku Harryho, a tři fotky tria z kempování. A nakonec tu jsou fotky kvality nízké, kde můžete vidět už některé zmiňované fotky + Ginny s Molly Weasleyovou, Rona s Arturem Weasleym, Rona na stráži blízko Ministerstva kouzel, profesora Snapea, Xena Láskoráda, Harryho a Hermiony u Godrikova dolu a další... Fotky jsou opravdu, opravdu úžasné. Podívat se na ně můžete pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy a hp-daily

První pohled na Život a lži Albuse Brumbála - HP7

3. června 2010 v 18:36 | Ronnie Crist Shan
První pohled na Život a lži Albuse Brumbála - HP7

Byly zveřejněny první fotky, na kterých můžete vidět knihu, která se objevuje ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti, Život a lži Albuse Brumbála. Dále byly zveřejněny i fotky dalších knih, které se objevily v Harry Potter sérii, jedná se o učebnici lektvarů, Tajemství nejtemnějších umnění (určitě obsahující i viteály), Historie kouzel od Batylda Bagshotové a ještě jedna knížka s názvem "The Monster Book of Monsters". Tyto knihy vydává vydavatelství Wiwern Bindery. Na fotografie knih se můžete podívat pomocí odkazů níže.


free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy a hp-daily

Chris Rankin a Warwick Davis také skončily s Potterovkami

3. června 2010 v 18:35 | Ronnie Crist Shan
Chris Rankin a Warwick Davis také skončily s Potterovkami

A máme tu další dvojici končících Potter herců. Dneska jsem vás informovali o odchodu dvojčat Phelpsových z placu a teď tu máme Chrise Rankina a Warwicka Davis aneb Percy Weasleyho a Filiuse Kratiknota. Oba herci nás o konci své práce na Harry Potterovi a Relikviích smrti obeznámily pomocí svých Twitter účtů.

Chris na svém účtě napsal, že tomu nemůže uvěřit. Po těch deseti letech, co se poprvé setkali to pro něj skončilo včera v noci. Dnes má 26 let, před deseti lety 16 a za deset let 36 let.

Warwick Davis to prožívá velmi podobně. Z konce natáčení je také velmi smutný a také tomu nemůže uvěřit, podle jeho slov "Bude to smutný den pro celé Bradavice".

Tak... loučíme se s dalšími dvěma Potter herci - Chrisem Rankinem a Warwickem Davisem.

Zdroj:stupefy

Nežádoucí č.1 - Harry Potter Film Wizardry

3. června 2010 v 18:34 | Ronnie Crist Shan
Nežádoucí č.1 - Harry Potter Film Wizardry

Byl zveřejněn nový obrázek z knihy Harry Potter Film Wizardry, která se dostane do prodeje 19.října.2010! Jedná se o fotku plakátu na kterém je zobrazen Nežádoucí číslo 1. Všichni,co četli knihu Harry Potter a Relikvie smrti vědí o koho jde, a pro toho, kdo to neví, nebo si nemůže vzpomenout, tím nežádoucím je Harry Potter. Ministerstvo kouzel pod nadvládou lorda Voldemorta na něj vypsalo odměnu 200 000 galeonů. Poprvé jste tento plakát mohli vidět ve "sneak peaku" k filmu Harry Potter a Relikvie smrti.

Bohužel fotka není kvalitní a můžete se tedy podívat jen na malý obrázek, i když se mi zdá, že v knížce o moc větší nebude.Zdroj: stupefy

Máme fotku Astorie Malfoyové! - HP7 natáčení epilogu

1. června 2010 v 16:59 | Ronnie Crist Shan
Máme fotku Astorie Malfoyové! - HP7 natáčení epilogu

Bylo zveřejněno několik fotek z natáčení epilogu (24.5. - 27.5.2010). Konečně máme fotku i manželky Draca Malfoye, Astorie Malfoyové. Dále byly zveřejněny i fotografie, kde se nacházejí Tom Felton (Draco Malfoy), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermiona Grangerová) a Rose Weasleyová. Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy

Rozhovor s Rupertem Grintem + několik nových fotek z natáčení epilogu

1. června 2010 v 16:58 | Ronnie Crist Shan
Rozhovor s Rupertem Grintem + několik nových fotek z natáčení epilogu

Rupert Grint poskytl krátký rozhovor ve kterém se zmínil o blížícím se konci natáčení po dlouhých deseti letech a o práci na filmové komedii Wild Target.

V rozhovoru se nejdříve zmínil o blížícím se konci ke kterému řekl, že předpokládá, že to bude divné, protože nic jiného neznal... a v tomto světě vyrůstal, ale bude si na to muset zvyknout.

Rupert také přiznal, že je z konce této série trochu znepokojený a i tento důvod ho vedl k filmu Wild Target... chtěl si vyzkoušet něco jiného, protože Harry Potter se chýlí ke konci.

Dále tu máme pár nových fotografií z natáčení epilogu. Podívat se na ně můžete pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy

14 nových fotek ze včerejšího natáčení kempingových scén!

30. května 2010 v 20:08 | Ronnie Crist Shan
HP7: 14 nových fotek ze včerejšího natáčení kempingových scén!

Byly zveřejněny další fotky z včerejšího natáčení kempingových scén - předávání viteálu v porostlé oblasti v Stevenage, Hertfordshire, Anglie. Jedná se o fotografie, kde se objevují Emma Watson (Hermiona Grangerová) a Rupert Grint (Ron Weasley). Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Zdroj: stupefy

O 19 let starší Hermiona, Harry a Malfoy

30. května 2010 v 20:07 | Ronnie Crist Shan
Konečně fotka o 19 let starší Hermiony - natáčení epilogu

Na natáčení v Kings Croos nefotily fotky jen fanoušci, ale také profesionální fotografové pro tisk. Svoje pracovníky měli i bulvární deníky, díky nimž teď máme konečně pořádný pohled do tváře o 19 let starší Hermiony Grangerové (Emma Watson). Na fotografii se můžete podívat níže. Zveřejnily i dvě fotky Daniela Radcliffa (Harry Potter) a Toma Feltona (Draco Malfoy), na tyto dvě fotky se můžete podívat pomocí odkazů níže.

Hermiona Grangerová:

Daniel Radcliffe a Tom Felton:
free image hostfree image host

Zdroj:stupefy

Další herec do DH je znám!

28. května 2010 v 14:32 | Ronnie Crist Shan
Určitě jste si všimli, že čím více se blíží premiéra první části Relikvií Smrti,tím více se kompletuje seznam herců,jejichž v ní udivuje.Jako důkaz vám přinášíme dalšího herce.

Jak si můžete přečíst v jeho životopise na této stránce,britský herec Peter Mullan byl ve filmu obsazen do role smrtijeda Yaxleyho.Peter si již zahrál ve více filmech,ať už například Potomci lidí nebo i v sérii Red Riding.

Fotky herce najdete níže:

free image host free image host free image host
Zdroj: hp-daily
 
 

Reklama