Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Lord Voldemort

Clash of the Titans

25. dubna 2010 v 21:12 | Ronnie Crist Shan
Berte na vědomí !! Níže uvedený text jsem dávala dohromady já, sama, z několika zahraničních stránek. Uvítala bych, aby jste článek buď vůbec nekopírovali a nebo kopírovali pouze s uvedením viditelného ZDROJE (odkazu na mě, jako na autora článku)!! Najdu-li u někoho tento článek BEZ uvedení zdroje, budu kontaktovat adminy Blog.cz .
______________________

http://imagebox.cz.osobnosti.cz/film/clash-of-the-titans/clash-of-the-titans.jpg


Originální název: Clash of the Titans
Žánr: Akční, Drama, Fantasy
Rok výroby: 2010
Země: USA
Režie: Louis Leterrier


Obsah:
Perseus (Sam Worthington), syn boha Dia a pozemské krásky je nevědomky zatažen do intrik více či méně malicherných konfliktů ostatních bohů. Ale válka mezi bohy by mohla zničit celý svět. Perseus vychovaný bohem Diem je bezmocný zachránit jeho rodinu před mstivým bohem podsvětí Hadesem (Ralph Fiennes). Protože ale nemá sám co ztratit, přesto se Perseus přihlásí na nebezpečnou misi a bude se snažit splnit nebezpečný úkol dřív, než Hades porazí Dia (Liam Neeson), chopí se jeho moci a rozpoutá peklo na zemi. Perseus vede několik smělých bojovníků na nebezpečnou cestu do hluboko zakázaných světů a statečně bojuje proti bezbožným démonům a hrůzostrašným bestiím, aby zachránil celý svět i princeznu Andromedu (Alexa Davalos).

» HRAJÍ
Sam Worthington-Perseus
Ralph Fiennes-Hades
Alexa Davalos-Andromeda
Danny Huston-Poseidon
Izabella Miko-Athena

» TRAILER

Ralph na chodníku slávy

14. dubna 2010 v 15:26 | Ronnie Crist Shan
Lord VOLDEMORT
Ralph Fiennes dostane svoji hvězdu na Chodníku slávy v Hollywoodu v Californii. Objevil se tak na letošním listu společně s dalšimi 25 celebritami jako Hugh Jackman, Cameron Diaz nebo Tinker Bell.

Ralph Fiennes // Souboj Titánů

5. dubna 2010 v 19:21 | Ronnie Crist Shan
MTV zprávy klip Souboj Titánů se Ralph Fiennes v 'týdnu 3D'

Právě jsem se na Oclumenii dočetla, že v novém připravovaném filmu, Souboj Titánů, si zahraje herec, který stvárnil Lorda Voldemorta, Ralph Fiennes (Bude představovat vládce podsvětí, boha Hádese). Film je nové stvárnění stejnojmeného filmu z roku 1981 (Ve kterém si mimochodem zahrála Maggie Smith). Podobně jako v Harrym i tady stvární Ralph skvělého padoucha :D


Zdroj: Oclumencia.com.br (Pouze základní info a obrázek, zbytek můj...)

ČLÁNEK MŮJ! KOPÍRUJTE JEN S MÝM ZDROJEM!!!

Mladý Tom Raddle

23. března 2010 v 14:42 | Ronnie Crist Shan
Voldík
 
 

Reklama