Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Mixík

Různá grafika s HP

1. července 2010 v 13:24 | Ronnie Crist Shan

AKCE! PC hra Harry Potter a Princ dvojí krve za 240 KČ!

21. června 2010 v 15:20 | Ronnie Crist Shan
AKCE! PC hra Harry Potter a Princ dvojí krve za 240 KČ!

Na stránce GAMEEXPRES.COM je teď velká akce! PC hru Harry Potter a Princ dvojí krve si místo běžné ceny: 499 KČ můžete teď zakoupit jen za 240 KČ!

POPIS:
Hra na motivy stejnojmenné knihy s Harrym Potterem. I tentokrát se po kouzelné škole v Bradavicích budete moci toulat zcela volně, aniž by vás cokoliv nutilo k lineárnímu postupu. Projdete si taktéž klíčové lokace jako Doupě, jeskyni Viteálů, astronomickou věž i úschovnu lodí. A v příběhu zase nebudou chybět studentské romance a zesměšnění Rona Weasleyeho nebo rozvinutí Harryho vztahu s Ginny. 

Do Bradavic se vrátíte proto, abyste pomohli Harrymu přežít náročný šestý ročník kouzelnické školy. Budete mít rovněž možnost zapojit se do vzrušujících čarodějnických duelů, míchat a vařit magické přísady, či se vznést do vzduchu a vést famfrpálový tým Nebelvíru za vítězstvím.

ZAKOUPIT MŮŽETE ZDE!

Zdroj: stupefy

Fotky z červeného koberce

17. června 2010 v 19:09 | Ronnie Crist Shan
Také se objevilo pár fotek herců na červeném koberci. Na fotkách můžete vidět třeba Toma Feltona, Michaela Gambona,  Bonnie Wright, Olivera a Jamese Phelpsovy,  Newilla Longbotoma, Daniela Radcliffa,  Matta Lewise, Ruperta Grinta nebo J. K. Rowlingovou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Zdroj: snitchseeker.com + text by ME

Fotky ze slavnostního otevření Potterlandu!

17. června 2010 v 19:02 | Ronnie Crist Shan
Fotky ze slavnostního otevření Potterlandu.
Včera se konalo slavnostní otevření Potterlandu, jehož se účasnilo i spoustu hvězd. Přinášíme pár fotek z téhle akce. Můžete na nich vidět třeba Johna Williamse nebo bratry Phelpsovi.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj: oclumencia.com.br + text by me

Záchranný kouzelnický autobus v Universal Orlando!

15. června 2010 v 14:58 | Ronnie Crist Shan
Záchranný kouzelnický autobus v Universal Orlando!

Máme informaci, že Záchranný kouzelnický autobus, jinak známý pod názvem KNIGHT BUS má dovést Potter herce na slavnostní otevření Potterlandu. Universal Orlando dnes zveřejnilo jeho fotku v centru města. Nejedná se o žádnou jeho kopii, ale originál použitý při natáčení Harry Pottera a Vězně z Azkabanu. Na fotku se můžete podívat pomocí odkazu níže.

imagebam.com

Zdroj: stupefy

Potterherci viděli speciální ukážku z HP7:část 1!

14. června 2010 v 16:07 | Ronnie Crist Shan
Potterherci viděli speciální ukážku z HP7:část 1!

Vypadá to, že poslední natáčecí dne nebyl až tak smutný a depresivní jak se očekávalo. Herec Warwick Davis (profesor Filius Kratiknot) totiž na svém Twitter účtě prozradil, že na posledním natáčecím dni se Rupert Grint objevil se svým zmrzlinářským autem Mr. Whippy a viděli také speciální ukážku z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! Bohužel není jasné jestli se jednalo o ukážku z MTV Movie Awards nebo o novou - tedy teaser trailer. Každopádně, nezbývá nám než jen doufat, že TEASER TRAILER k první části Relikvií smrti se objeví nejpozději do 30.června (premiéra filmu Twilight sága: Zatmění), což je zatím nejvíce pravděpodobné datum. Na fotku Rupertova zmrzlinářského auta se můžete podívat pomocí odkazu níže.

imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010, druhá část 14.července.2011!

Zdroj: stupefy

Starosta Londýna chce mít Potterland ve své vlasti

13. června 2010 v 19:22 | Ronnie Crist Shan
Starosta Londýna chce mít Potterland ve své vlasti

Do otevření Potterlandu na Floridě zbývá už jen osm dní, ale i přesto přišel starosta Londýna, Boris Johnson s kritikou. Důvod kritiky je to, že se Potterland nachází na Floridě v USA, protože podle jeho slov by se mělo toto místo nacházet v Londýně, v Anglii - v Harryho domově.

Starosta Londýna není spokojen hlavně s tím, že se (jak už bylo řečeno) Potterland nachází v Americe na Floridě, a ne v rodném kraji Harryho Pottera, V.Británii (Anglie - Londýn). Sice (jak říkal) nic proti Orlandu nemá, Ameriku má docela rád, a nepopírá, že Orlandu se ztvárnění světa Harry Pottera velice podařilo, ale stejně nechápe, proč právě tam. Vůbec nemůže pochopit proč není svět Harryho Pottera v Británii, a žádné výmluvy na špatné počasí ho neodradí "Vždyť postavily Disneyland v údolí Marny, kde je víc chladné počasí než v Londýně, a má to obrovský úspěch". Svoji nespokojenost projevil i tímto "Jako by jsme někdy nebyli dostatečně vynalézavý na svůj intelekt, přece jsme sestrojily perfektní auta, ale teď už je Rolls-Royce ve vlastnictví Německa. Svoje slova zakončil výzvou pro děti a jejich rodiče "vraťte Harry Pottera domů do V.Británie".

Jenže, proč přišel s tímto názorem až teď, tak to se neví. Ale musíme uznat, že má pravdu. Harry Potter má domov přeci jen v Londýně a ne na Floridě.

Zdroj:  stupefy

Nové fotky ze zákulisí HP2,HP3 a natáčení HP4

13. června 2010 v 19:18 | Ronnie Crist Shan
Nové fotky ze zákulisí HP2,HP3 a natáčení HP4

V galerii španělské stránky OCLUMENCIA.COM.BR bylo zveřejněno několik nových fotek ze zákulisí filmů Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu + čtyři fotky z natáčení scén 2.úkolu turnaje Tří kouzelníků z Harry Pottera a Ohnivého poháru. 
Fotky v celém článku↓

Na co se těšit v Leavesden studiu v roce 2012?!

13. června 2010 v 19:05 | Ronnie Crist Shan
Na co se těšit v Leavesden studiu v roce 2012?!

Jak už asi mnoho z vás ví, Warner Bros. odkoupilo Leavesden studio, kde se natáčel Harry Potter, a chce z něho udělat tzv. muzeum Harry Pottera, které bude dostupné i pro jeho fanoušky. Nedávno se donesla nová zpráva, z které se můžete dozvědět, co by se tam mělo nacházet.

V Leavesdenu si fanoušci budou moci prohlédnout různé rekvizity, jako např. obleky Hermiony Grangerové, lorda Voldemorta, Rubeuse Hagrida, profesora Filiuse Kratiknota a rodiny Weasleyových a také si budou moci prohlédnout repliky postav (nejspíš figuríny).

Studio by mělo obsahovat i různá místa, které jste mohli vidět ve filmu, jako např. Velká síň. Určitě to bude stát za to, se tam podívat. Ale přeci jen, do roku 2012 zbývá ještě spousta času.

Dále se objevila informace, že se na slavnostním otevření Potterlandu zúčastní i Michael Gambon, který od třetího dílu Harry Pottera ztvárňuje ředitele školy čar a kouzel v Bradavicích, Albuse Brumbála. Upozorňuji, že Potterland bude otevřen už 18.června.2010.

Zdroj: stupefy

Oclumencia // Nové Záhlaví

6. června 2010 v 19:57 | Ronnie Crist Shan
Na webu Oclumencia.com.br se objevilo nové záhlaví =) V pátek tam bylo taky jiné ale to jsem bohužel promeškala =) Jinak přehled starých záhlaví naleznete ZDEHarry-potter-and-others.blog.cz

Další fotky ze hry Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

1. června 2010 v 16:57 | Ronnie Crist Shan
Další fotky ze hry Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

Tak a jsou tu další fotografie ze hry Harry Potter a Relikvie smrti: část I. a EA pokračuje s propagací této hry jako na běžícím pásu. Tentokrát tu máme osm nových fotek na kterých se skoro vždy vyskytuje Harry a pokud ne on, tak smrtijedi. Můžete zahlédnout také hodně míst ze hry, i když některá místa na kterých se nachází trochu nechápu, protože jsem v knize nikde nenašel scénu u elektrárny. Nicméně jsou to velmi zajímavé fotografie a tu hru bych už teď nejraději hrál doma na počítači nebo na nějaké konzole.

Fotky v c. č.↓

Noble Collection připravuje 40 nových kouzelnických hůlek k Relikviím smrti!

30. května 2010 v 20:09 | Ronnie Crist Shan
Noble Collection připravuje 40 nových kouzelnických hůlek k Relikviím smrti!

Někteří z vás určitě slyšeli o firmě Noble Collection, která spolupracuje s Warner Bros. Pro toho, kdo to neví, tato firma vyrábí sběratelské produkty k Harry Potter filmům, a mezi těmito produkty nesmí chybět ani kouzelnické hůlky.

Mugglenet.com dostalo od Noble Collection zprávu, ve které jim oznamují, že připravují více než 60 produktů - materiálů k filmu Harry Potter a Relikvie smrti z nichž 40 produktů jsou kouzelnické hůlky. Takže již brzy se dočkáme nových verzí hůlek a také hůlek nových postav.

Zdroj: stupefy

První oficiální promo fotka k sedmé Harry Potter videohře

30. května 2010 v 20:08 | Ronnie Crist Shan
První oficiální promo fotka k sedmé Harry Potter videohře

Ve středu jsme vám oznámily, že Electronic Arts spustilo oficiální stránky a také FACEBOOK stránky k zatím neznámé připravované Harry Potter hře. Dnes byla zveřejněna první promo fotka k této videohře díky níž můžeme s jistotou říci, že se bude jednat o videohru k první části filmu Harry Potter a Relikvie smrti!

Na promo fotce můžete vidět fotku ze souboje mezi triem (Harry, Ron a Hermiona) s lapky, které samozřejmě vede Fenrir Šedohřbet. Na fotografii se můžete podívat pomocí odkazu níže. Další informace a možná i propagační materiály by měly být zveřejněny příští týden.

free image host

Zdroj: stupefy

Videa z Potterlandu!

30. května 2010 v 20:06 | Ronnie Crist Shan
Videa z Potterlandu!

Bylo zveřejněno osm videí z Potterlandu! Na prvním videu si můžete zevnitř prohlédnout několik míst Bradavického pozemku, ve druhém je procházka Prasinkami. Ve třetím videu je kupování hůlky u Ollivandera, ve čtvrtém jízda na hypogrifovi, v pátém prohlídka obchodů v Prasinkách, v šestém videu se můžete podívat na vystoupení Kruvalských studentů a Krásnohůlských studentek. A nakonec, v sedmém videu vystoupení bradavického sboru profesora Kratiknota. A v osmém videu prohlídka místa Dragon Challenge a můžete vidět i horskou dráhu.

První video - zde
Druhé video - zde
Třetí video - zde
Čtvrté video - zde
Páté video - zde
Šesté video - zde
Sedmé video - zde
Osmé video - zde


Zdroj: stupefy

Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami posledních 20 let!

28. května 2010 v 14:31 | Ronnie Crist Shan
Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami posledních 20 let!

Postava Harry Pottera byla vybrána mezi 100 nejlepších (filmových) postav posledních dvaceti let v časopisu Entertainment Weekly. Harry Potter je mezi postavami jako Homer Simpson, kapitán Jack Sparrow a dalšími 97 postavami.

BLAHOPŘEJEME!

Na titulní stránku časopisu se můžete podívat níže.
Zdroj:  stupefy

LEGO Harry Potter 1-4: Nový trailer - Ohnivý pohár

27. května 2010 v 8:10 | Ronnie Crist Shan
LEGO Harry Potter 1-4: Nový trailer - Ohnivý pohár

Byl zveřejněn nový a zřejmě i poslední trailer k videohře LEGO Harry Potter: roky 1-4. Tentokrát se jedná o trailer k Harryho čtvrtému ročníku - Harry Potter a Ohnivý pohár. V traileru uvidíte plno postav, jako např. nejen trio, ale i lorda Voldemorta, Hagrida, dvojčata Weasleyovi, Kruma, Diggoryho, Fleur a další... Uvidíte scény jako bitva mezi Voldemortem a Harrym, v Zapovězeném lese s Hagridem, souboj s drakem, v hlubinách jezera a také krátkou scénu z bludiště. Z videa jsem pořídil i několik fotek na které se budete moci podívat níže pod videem.

Happy B-Day Helena Bonham Carter

26. května 2010 v 15:15 | Ronnie Crist Shan

Dneska (26.Května 2010) slaví herečka Helena Bonham Carter, která ztvárnila třeba smrtijedku Beatrix nebo srdcovou královnu, 44 let. Přejeme všechno nejlepší =)

New Záhlaví // Oclumencia.com.br

25. května 2010 v 18:27 | Ronnie Crist Shan
http://www.oclumencia.com.br/wp-content/uploads/2010/05/Harry_Potter.jpg
Na vebu oclumencia.com.br se objevilo nové záhlaví. Za info o tom děkuju HP-Daily =)

Taky se můžete podívat na přehled starších záhlaví →ZDE

Potter herci v Potterlandu - další fotky a video

22. května 2010 v 16:27 | Ronnie Crist Shan
Potter herci v Potterlandu - další fotky a video

A je tu znova něco z Potterlandu. Bylo zveřejněno další nové video a čtyři nové fotky. Na první lze vidět bratry Phelpsovi, Emmu Watson a Matta Lewise pijící Máslový ležák U Kančí hlavy, na druhé znovu tyto čtyři herce společně s Robbie Coltranem před hlavní bránou, na třetí Potter herce dívající se na představení kruvalských a krásnohůlských studentů, a na poslední čtvrté herce na prohlídce po Prasinkách. Ve videu můžete vidět mnoho záběru z prohlídky, které se právě tito herci zúčastnily.
Fotky a video v celém článku↓

Fotka nové busty - Sibyla Trelawneyová

22. května 2010 v 16:24 | Ronnie Crist Shan
Fotka nové busty - Sibyla Trelawneyová

Na stránce GentleGiantlTD.com byla zveřejněna nová busta (figurka) týkající se Harry Pottera. Jedná se o mini-bustu profesorky Sibyly Trelawneyové, která na škole čar a kouzel v Bradavicích vyučuje jasnovidectví. Tato busta se dostane do prodeje až v únoru příští rok, ale rozhodně stojí za to, se na ni podívat, protože je opravdu velmi pěkně provedená. Bohužel její cena není nijak malá, tato busta stojí totiž 59,99 dolarů, což je v přepočtu přibližně 1200 KČ. Takže pro většinu z nás to znamená jen kochat se touto fotografií, ale kdo má na tuto (podle mého názoru trochu drahou) bustu peníze, tak si ji může zakoupit zde.

free image host

Zdroj: stupefy

Fotka - Potter herci v Potterlandu

21. května 2010 v 14:29 | Ronnie Crist Shan
Fotka - Potter herci v Potterlandu

Byla zveřejněna fotka pěti herců, kteří se dnes podívali do Potterlandu. Jedná se o Emmu Watson (Hermiona Grangerová), Matta Lewise (Neville Longbottom), Robbie Coltranea (Rubeus Hagrid) a bratry Jamese a Olivera Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi). Na fotografii se můžete podívat pomocí odkazu níže.

Potterland bude pro společnost oficiálně otevřen až 18.června!

free image host

Zdroj:stupefy

Nová kolekce figurek - Harry Potter a Relikvie smrti!

20. května 2010 v 15:09 | Ronnie Crist Shan
Nová kolekce figurek - Harry Potter a Relikvie smrti!

Sice jsme se zatím dočkali jen dvou oficiálních fotek k filmu, ale o nedostatku náhledů na připravované figurky k Relikviím smrti si rozhodně stěžovat nemůžeme! 

Už prvního dubna byly zveřejněny tři fotografie, kde jsme mohli vidět Voldemorta, Snapea, Draca, trio a skřítka Kráturu.

Dnes tu máme celkově jedenáct fotografií na kterých jsou vidět Ron Weasley, Hermiona Grangerová, lord Voldemort, Rubeus Hagrid, Draco Malfoy, Severus Snape, Dobby, Krátura, Nagini a Nebelvírův meč. 

Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů v celém článku↓

Exkluzivní klip k Harry Potterovi 7 na sběratelské edici videohry LEGO Harry Potter: roky 1-4?

20. května 2010 v 15:08 | Ronnie Crist Shan
Exkluzivní klip k Harry Potterovi 7 na sběratelské edici videohry
LEGO Harry Potter: roky 1-4?

Před měsícem byl zveřejněn stručný obsah v němž se hovořilo, že ve speciální sběratelské edici videohry LEGO Harry Potter: roky 1-4 se bude nacházet exkluzivní klip ze zákulisí filmu Harry Potter a Relikvie smrti, jenže teď se objevil další obsah této verze v němž se, ale o tomto klipu vůbec nehovoří. Tak jak to bude? Dočkáme se toho klipu na konci června, nebo ne? Bohužel nezbývá nic, jen čekat.

Hra bude v prodeji v Evropě už 25.června!

Zdroj: stupefy

Rozhovory z ateliéru Harry Pottera a Relikvií smrti

12. května 2010 v 15:43 | Ronnie Crist Shan
Rozhovory z ateliéru Harry Pottera a Relikvií smrti

Stránka Manilla Bulletin zveřejnila nový článek s rozhovory s režisérem Davidem Yatesem a herci Rupertem Grintem (Ron Weasley), Tomem Feltonem (Draco Malfoy) a Robbic Coltranem (Rubeus Hagrid). Rozhovory jsou ještě k tomu přímo z ateliéru natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti (část 2). Původně se měl rozhovorů zúčastnit i Daniel Radcliffe, který se ale nedostavil z důvodu, že mu nebylo příliš dobře. David Yates v rozhovoru řekl, že pokud se Daniel neuzdraví, mohli by mýt problémy a Robbie Coltrane zase prozradil jakou hudbu má Radcliffe nejraději.

Harry Potter herci nominováni na BAFTA

12. května 2010 v 15:42 | Ronnie Crist Shan
Harry Potter herci nominováni na BAFTA

Někteří z našich oblíbených herců z Harry Pottera byly nominování na British Academy Television Awards (BAFTA) za svou práci na televizních obrazovkách. Jedná se o herce: Julie Walters (Molly Weasleyová), Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), Kenneth Branagh (Zlatoslav Lockhart), Brendan Gleeson ("Pošuk" Alastor Moody), John Hurt (Ollivander), Imelda Staunton (Dolores Umbridgeová) a Stephena Fry (vypravěč audio knih Harry Potter - Anglicky).

Slavnostní předávání cen se bude konat 6.června v Londýně. Níže se můžete podívat na kategorie, ve kterých jsou HP herci nominováni.
 
 

Reklama