Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

Rupert-Info

Rupert Grint o pokusu o odcizení HP rekvizit z natáčení a celebritách. které potkali na natáčení

21. června 2010 v 15:24 | Ronnie Crist Shan
Během promo "akcí" spojených s jeho novým filmem Wild Target herec Rupert Grint hovořil s Radio 1's Newsbeat o pokusech o krádeže některých rekvizit z Ohnivého poháru, a setkání se slavnými osobnostmi během natáčení, zahrnující Amerického prezidenta Baracka Obamu a frontmana kapely Kaiser Chiefs.
"Vzal jsem si zlaté vejce, které se objevilo v Ohnivém poháru - dračí vejce. Zřejmě má cenu několik tisíc dolarů. Dal jsem ho do povlaku na polštář - bylo to společné úsilí mě a Jamese (Phelps). Jenže nás sledovali a vzali si ho zpátky. Oni totiž nemají rádi, když se rekvizity odnášejí z natáčení, ale smět si nechat hůlku by bylo opravdu hezké."
O Michelle Obamové s Kaiser Chiefs Rupert řekl:
"Michelle byla skvělá. Na natáčení se objevila zrovna v den, kdy měla narozeniny jedna z jejích dcer, takže se to rozhodli pojat jako velkou oslavu. Měli jsme hodně dortíčků. Byl to trochu nadrealistický den."
"Na začátku byli opravdu nadšení. Myslím, že tady nakonec byli čtyři dny."
____________________________________________________________________________________

» Překlad © Adrianne | www.adrianne-hpweb.blog.cz

Dvě minuty s Rupertem Grintem

9. května 2010 v 17:59 | Ronnie Crist Shan
Dvě minuty s Rupertem Grintem

V nejnovějším interview se herec Rupert Grint (Ron Weasley) zmínil o blížící se poslední scéně v Harry Potterovi a Relikviích smrti (část II.), o to co ho vedlo k tomuto filmu, pod jakým režisérem by ještě chtěl pracovat, a jestli by si také rád zahrál v divadle jako jeho kamarád a filmový kolega Daniel Radcliffe (Harry Potter). Překlad článku a scen z časopisu najdete níže.

Rupert Grint: Při sexu mě viděli rodiče!

2. května 2010 v 16:32 | Ronnie Crist Shan
Známe ho jako drzého zrzavého školáka Rona Weasleyho z filmu Harry Potter. Nyní se nám Rupert Grint (21) předvede jako sexuální svůdce v novém filmu Cherrybomb. Film ve kterém bude mít odhalené sexuální scény už viděli i jeho rodiče.

Rupert Grint se vrhl na dospělé role, na které si budou muset zvyknout nejen jeho fanoušci ale i rodiče. V novém Rupertově filmu Cherrybomb hraje divokého teenagera, který experimentuje s drogami a krade auta. Ve filmu měl také poprvé zkušenost se sexem a své první odhalené sexuální scény Rupert dokonce sledoval s rodiči.

Sledovat postelové scény s mými rodiči bylo pro mě utrpením

Rupert Grint stráví léto na cestě se zmrzlinářskou dodávkou

27. dubna 2010 v 14:18 | Ronnie Crist Shan
harry-potter-and-others.blog.cz
Britský herec Rupert Grint se těší na léto. Jednadvacetiletý představitel čaroděje Rona Weasleyho totiž nebude natáčet žádný film, ale užije si naplno pěkného počasí a volných dní, které stráví na cestách po Británii. Rozhodl se přitom, že využije svou zmrzlinářskou dodávku a bude v ní křižovat Spojeným královstvím.

Rupert zrovna dokončuje natáčení dvojdílného, závěrečného filmu o příbězích Harryho Pottera, který nese název Harry Potter a Relikvie smrti.

↓Více v Celém článku↓

Rupert Grint o vztahu Rona a Hermiony a Ralphu Fiennesovi

24. dubna 2010 v 9:20 | Ronnie Crist Shan
Rupert info

 Herec Rupert Grint (Ron Weasley) poskytl rozhovor Red Carpet, ve kterém se zmínil o vztahu mezi Ronem a Hermionou, netradičních dárcích, Ralphu Fiennesovi a mnohém dalším.

O vztahu mezi Ronem a Hermionou:
 "Nikdy jsem si nemysle, že bude tak vážný. V předchozích filmech to už bylo nenápadně naznačeno, objímání s cizími lidmi a podobně (žárlivost). Nyní pracujeme na posledním filmu, a je tu i polibek. Je to zvláštní."

O nahých scénách ve filmu:
 "Teď ne. Myslím, že je to dobrý nápad. No, vlastně si to nemyslím (směje se). Jen skutečnost, že jsme na jevišti udělali už tak velký pokrok. Je to něco úplně jiného. Nemyslím si, že to zvládnu. Na konci chci udělat trochu divadlo, ale je to docela pohoda dělat filmy.
Více v c. č.↓

Rupert Grint // Rozhovor o Relikviích

20. dubna 2010 v 15:39 | Ronnie Crist Shan
Rupert info
Rupert Grint v novém rozhovoru o Relikviích

 Herec Rupert Grint (Ron Weasley) poskytuje v poslední době hodně rozhovorů a je tu i další rozhovor. Tentokrát poskytl rozhovor BBC Radio 2, kde hovořil s Dermotem O'Learym, který se ho ptal na mnoho věcí, včetně na Harry Pottera a Relikvie smrti.

Část rozhovoru, kde se hovoří o Relikviích:

BBC: Relikvie smrti jsou od ostatních knih velmi odlišné, protože se už nevrátíte do Bradavic, ale jdete hledat viteály. Jak film.

Rupert: Celá struktura je jiná. V předchozích filmech byl Harryho domov, Dursleyovi, děti ve vlaku, kočka... ale teď je to jinak, protože jsme se do školy nevrátily. Jsme v lovu. Táboříme v různých lesích a podobně.

BBC: Mohl byste nám něco více říct o své postavě. Poslední kniha je dost těžká.

Rupert: Ano, ale myslím, že je to zbytečné. Ronovi je hodně úzko a má strach. Ztratil bratra. Je to skutečná válka.  Je to válečný film,dost intenzivní.

 Rupert dále hovořil o svém novém filmu Cherrybomb a také řekl, že Bill Nighy (s kterým pracoval na filmu Cherrybomb a který se objeví v Relikviích smrti jako ministr kouzel Rufus Brousek) je skvělý herec a velmi vtipný.

Zdroj: stupefy

Rupert o posledním filmu ''Není v něm tolik z Bradavic''

19. dubna 2010 v 21:09 | Ronnie Crist Shan
Relikvie smrti
Rupert Grint o posledním filmu ''Není v něm tolik z Bradavic"

 Herec Rupert Grint (Ron Weasley) znovu poskytl rozhovor, kde se zmínil o své filmové roli, Ronovi. Jako vždy také řekl něco k blížícímu se loučení a nakonec prozradil i něco z Relikvií.

Co teď děláte?

 "Momentálně natáčíme druhou část Relikvií. Jde to skutečně dobře. S natáčením jsme začali ještě v únoru minulého roku, takže je to trochu dost dlouhé natáčení, ale unavený rozhodně nejsem. Spíš se bojím toho, že to skončí. Ve studiích jsou stále ti stejní lidé, jako když jsem měl jedenáct a teď to všechno končí. Jsme jako rodina. Strávil jsem tam víc času než kdekoliv jinde. S natáčením končíme v červnu, takže máme ještě pár měsíců. Tento film se bude výrazně lišit od předchozích. Bude tam méně z Bradavic, všichni žijeme ve velmi drsných podmínkách. Já a Dan jsme dokonce používali i příčesky a měli jsme i vousy.''

 To, že měli vousy potvrzují i tyto fotografie (Dan a Rupert) z natáčení v minulém roce.

Zdroj: stupefy

Rupert o Londýně,natáčení a oblíbených věcech!

18. dubna 2010 v 11:11 | Ronnie Crist Shan
V novém rozhovoru s This is London,Rupert Grint dal nějaké osobní tipy na návštěvu a život v Londýně,stejně jako se zmínil o natáčení Relikvií smrti a také o jeho oblíbených a neoblíbených věcech.Dále se zmínil,že všichni aktéři kolem natáčení HP,se snaží napodobit hvězdnou kariéru Johnnyho Deppa.

Rozhovor si můžete přečíst ......Zde......

Rupert: „Polibek s Emmou byl trochu trapný.“

2. dubna 2010 v 19:43 | Ronnie Crist Shan
Během víkendové návštěvy Empire Awards,herec Rupert Grint poskytl krátký rozhovor pro média o posledních týdnech natáčení Relikvií Smrti,které budou spočívat zejména na dokončení absolutního konce celé série - epilogu.Také řekl něco o polibku s Emmou Watson.

Životopis Rupert Grint

7. března 2010 v 14:27 | Ronnie Crist Shan

Rupert Grint se narodil jako nejstarší z pěti dětí. Má jednoho bratra Jamese (nar.1990) a tři sestry Georginu (nar.1993), Samanthu (nar.1996) a Charlotte (nar.1998).
 
 

Reklama