Hlasujte prosím →TADY← pro Vercidlo s Eclipse
Děkují!!! :D

videa

Krátké video z Potterlandu

21. května 2010 v 14:36 | Ronnie Crist Shan
Krátké video z Potterlandu

A je tu další video ohledně Potterlandu. Kanál FOX news přinesl krátké 1:20 dlouhé video, ve kterém ale mluví spíš moderátoři. Krátce se dají zahlédnout Emma Watson, Matt Lewis a bratři Phelpsovi na jedné z atrakcí, Potter herci sledující herce předvádějící kruvalské studenty a Robbie Coltranea.

VIDEO - zde.

Z stupefydroj:

Videa z před-otevření Potterlandu

21. května 2010 v 14:30 | Ronnie Crist Shan
Videa z před-otevření Potterlandu

Někteří lidé měli tento týden možnost podívat se do Potterlandu (na Floridě). Naštěstí zpravodajství WASH TV uvolnilo online nějaké snímky z přehlídky, na které se můžete podívat pomocí odkazů níže.

Videa mají celkově přibližně šest minut a jsou rozdělena do tří částí. Jde si všimnout, že většina atrakcí už byla otevřena.

VIDEO 1 - zde
VIDEO 2-  zde
VIDEO 3 - zde

Potterland bude oficiálně otevřen veřejnosti 18.června.2010!

Z stupefydroj:

Emma Watson ve videu o Potterlandu

21. května 2010 v 14:28 | Ronnie Crist Shan
Emma Watson ve videu o Potterlandu

Dnes ráno se na webu Universal Orlando objevilo video s herečkou Emmou Watson (Hermionou Grangerovou), kde Emma hovořila jak věrná kopie filmu je Potterland a také, že je to tam naprosto úžasné. Na video, které je bohužel v anglickém jazyce se můžete podívat níže.

Zdroj: stupefy

VIDEO: Krátce z natáčení Harry Pottera 4

20. května 2010 v 15:11 | Ronnie Crist Shan
VIDEO: Krátce z natáčení Harry Pottera 4

Jako každý týden, tak i teď je tu další video týkající se Harry Pottera. Tentokrát jde o krátké nahlédnutí do natáčení Harry Pottera a Ohnivého poháru.

Můžete vidět např. natáčení scény v jezeře, hodiny Obrany proti černé magii a další...

Přeji, příjemnou podívanou

Fan TV spot - Harry Potter a Relikvie smrti

12. května 2010 v 15:45 | Ronnie Crist Shan
VIDEO: Fan TV spot - Harry Potter a Relikvie smrti

Jeden z fanoušků si udělal práci, a zhotovil ze zatím jediného traileru (sneak peeku) třiceti sekundový TV spot, možná až na tu moc tmavou barvu videa se mu to povedlo, a člověk, který sneak peek ještě nikdy neviděl by si nejspíš opravdu myslel, že v TV dávají spot k filmu, který má premiéru za přibližně šest měsíců a několik dnů. :)  Ale náš případ to rozhodně není.

Nalezeno: stupefy

Natáčení Harry Pottera a Fénixova řádu

19. dubna 2010 v 21:05 | Ronnie Crist Shan
VideA
VIDEO: Natáčení Harry Pottera a Fénixova řádu

 A je tu zase další video. Tentokrát se jedná o video staršího data. V tomto videu najdete mnoho záběrů z natáčení Fénixova řádu. Uvidíte záběry z natáčení scén jako např. porady Fénixova řádu, boje na Ministerstvu kouzel, hodiny Obrany proti černé magii s Dolores Umbridgeovou, tria v Zapovězeném lese, scény na nástupišti 9 a 3/4, rozhovor Harryho se Siriusem a mnoho dalšího. Včetně rozhovorů s herci a režisérem Davidem Yatesem.

 Toto video je docela dlouhé, trvá více než sedm minut. Takže příjemnou podívanou.Video v celém článku↓

2 videa // Snape

13. dubna 2010 v 19:34 | Ronnie Crist Shan
VideA

Další v c. č.↓

Ohlédnutí za Harrym Potterem

13. dubna 2010 v 19:25 | Ronnie Crist Shan
VIDEO: Povedený fan trailer k Relikviím - nebo spíše krátké ohlédnutí za minulostí Harry Pottera

 Jako každý týden, tak i teď tu je další zajímavé video. V názvu videa se sice píše fan trailer k Harry Potterovi a Relikviím smrti, ale spíše bych to nazvala krátké ohlédnutí za minulostí Harry Pottera a jeho přátel. Video není nijak dlouhé. Trvá jen 51 sekund. Když jsem si ale přečetla: The story End, došlo mi, že už je konec a žádné další díly nebudou... Nevím co si počnu... :)


Who died in Harry Potter!

13. dubna 2010 v 14:37 | Ronnie Crist Shan
Na jednom blogu jsem našla dvě videa, které ukazují všechny postavy, které se objetovali v boji proti zlu... Je to strašně smutné...Nalezeno: hp-daily

Harry Potter a SEXY Hermiona

12. dubna 2010 v 20:31 | Ronnie Crist Shan
Harry-potter-and-others.blog.cz
Našla jsem nějakou parodii na HP, ale je vážně povedená... Určo se jukněte :D Taky myslím, že Hermionu hraje Lindsay Lohan... :-)Povedená montáž záběrů z Harry Pottera

8. dubna 2010 v 18:53 | Ronnie Crist Shan
VIDEO: Povedená montáž záběrů z Harry Pottera

 A je tu další video. Tentokrát jsem vybral video-montáž záběrů z filmu Harry Potter, které má délku 3 minuty, 36 sekund. Je to opravdu dost povedené video a stojí za zhlédnutí. Jedná se hlavně o scény z Fénixova řádu, ale jsou tam scény i z ostatních dílů.
↓Video pod perexem↓

 
 

Reklama